ŁYDKA GRUBASA - ZUS (2024) (live)00:04:56

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LydkaGrubasa
Koncert na żywo ma w sobie wyjątkową magię. Unikalna energia i sprzężenie zwrotne grajków z Publicznością potrafią stworzyć kapitalny spektakl, który powoduje kota na plecach i wypełnia żyły czystym ogniem. W trakcie trasy koncertowej z okazji XX-lecia działalności Łydki Grubasa mieliśmy takie wydarzenie. W Krakowie, w klubie Studio odbył się najgorętszy występ tejże trasy. Całe szczęście, jakoś tak przypadkiem, była pod ręką ekipa, która na kilkanaście kamer złapała to, co odwalało się na scenie i pod sceną...

Z przyjemnością prezentujemy zapowiedź materiału video z tego koncertu, który już za moment ukaże się na osobnym wydawnictwie. A działo się tam grubo ognie, wybuchy, sekcja dęta, wspaniali goście, wszystko w 4K, aż widać i słychać, jak podłoga się marszczy.

ZUS to kawałek, który ma już parę lat. Niestety, tak samo jak patologia systemu ubezpieczeń społecznych, jest niezmiennie aktualny. Utwór towarzyszy wiosennej trasie koncertowej 2024, która startuje chwilę po premierze. Dej na składki! Miłego słuchania!

Sprawdź gdzie gramy: http://lydkagrubasa.pl/koncerty
Posłuchaj: https://ffm.bio/lydkagrubasa
Profil FB: http://facebook.com/lydkagrubasa
Subskrybuj kanał: http://youtube.com/lydkagrubasa?sub_confirmation1
Spotify: http://spoti.fi/33ejyrc
Sklep: http://sklep.lydkagrubasa.pl
WWW: http://lydkagrubasa.pl
Kontakt: 601 772 906


#Łydka #ŁydkaGrubasa #ZUS
więcej

Komentarze