Hattrick w 7 minut... Karim Benzema SHOW! Real Madryt DEMOLUJE! Graham Potter ZWOLNIONY z Chelsea00:10:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Kto zastąpi Grahama Pottera na stanowisku trenera ChelseA?

0:00 | Wstęp
0:57 | PSG przegrywa... Leo Messi znów wygwizdany przez własnych kibiców
1:34 | Hattrick Karima Benzemy w niespełna 7 minut! Real Madryt zdemolował Real Valladolid
2:36| Dwa gole i asysta Roberta Lewandowski... Polak zaliczył też niewyobrażalne pudło
4:08 | Arkadiusz Milik powrócił na boisku! Skromna wygrana Juventusu, czyste konto Wojciecha Szczęsnego
4:34 | Spektakularne pudło Romelu Lukaku w meczu z Fiorentiną
5:02 | AC Milan 4 do 0 pokonał Napoli
5:40 | Chelsea znów przegrała, zagrał NGolo Kante... Graham Potter został zwolniony
6:42 | Arsenal wykonał kolejny krok po Mistrzostwo Anglii
6:54 | Manchester City lepszy od Liverpoolu! Erling Haaland tańczył na trybunach
7:44 | Porażka Manchesteru United z Newcastle United
8:17 | Bayern Monachium pokonał BVB! Thomas Tuchel zadebiutował... Bramkarz Borussi Dortmund zaliczył fatalny błąd
9:08 | Kolejny świetny mecz Dawida Kownackiego
9:42 | Brendan Rodgers odchodzi z Leicester
10:00 | Co nas dzisiaj czeka?