Dzikość Średniowiecza / Brudne Korony i Zamki Rozkładu [Za Kurtyną]00:04:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ZA_KURTYNA
Dzikość Średniowiecza / Brudne Korony i Zamki Rozkładu [Za Kurtyną]

Oficjalnie cywilizacja europejska zaczęła się od Imperium Rzymskiego.
Rzymianie budowali publiczne toalety, publiczne łaźnie - termy, Rzymianie budowali drogi, mosty, tamy, a potem nie wiadomo dlaczego Europa pogrążyła się w mrokach średniowiecza.

Trochę informacji - co się działo w Europie w średniowieczu.

Wiadra pełne odchodów były wylewane przez okna, i często na głowy przechodniów, dlatego wymyślono kapelusze z szerokim rondem. Znany gest mężczyzny zdejmującego kapelusz przed kobietą pierwotnie oznaczał dosłownie, strząśnięcie gówna z kapelusza.
Brud płynął ulicami, dlatego wynaleziono buty na obcasach i wysokich platformach. Wynaleziono nawet mini szczudła do chodzenia po ulicach.
Zwierzęta domowe takie jak: konie, krowy i świnie, żyły w miastach i dodawały obornika do już i tak brudnych miast.
Średniowieczni podróżnicy opowiadający o Paryżu mówili , że smród miasta rozprzestrzeniał się na kilka kilometrów.
Nie tylko zwykli obywatele, ale także tak zwana szlachta uległa degradacji.
W zamkach urządzano niekończące się bale i uczty, a zwykłą rozrywką szlachty było łapanie swoich i sąsiadów pcheł.
Zakochani mieli na szyi specjalny amulet, dzięki któremu nosili na piersi pchłę ukochanej.
Panie nosiły ze sobą pieska, aby pchły łąpały się jego, ponieważ psy mają wyższą temperaturę ciała.
Wszy i syfilis, które dotykały prawie wszystkich w tamtych czasach, prowadziły do łysienia, a peruki zostały wynalezione, aby ukryć brak włosów.
Szlachta myła się raz lub może dwa razy w życiu, podczas chrztu i na weselach.
Ludzie w tamtych latach bardzo śmierdzieli i aby przełamać ten cuchnący zapach, wynaleziono perfumy.

Jeśli chodzi o medycynę w tamtych czasach, prawie wszystkie choroby leczono upuszczaniem krwi. Podczas porodu lekarze nie myli rąk, co doprowadziło do gorączki połogowej u trzydziestu procent kobiet, której przyczyną było zatrucie krwi: Posocznica.
Na balach i ucztach goście udawali się do toalety za rogiem lub za zasłoną. Po tym jak zamek był totalnie zabrudzony , szlachta przenosiła się do innego zamku, brudziła go, a następnie zajmowała następny zamek.
Przy okazji możemy zastanowić się nad tym pytaniem: dlaczego chodzili za zasłonę i za róg? Nie było toalet czy kanalizacja nie działała? Jeśli w ogóle nie było toalet, to zamki są tak naprawdę budynkami przemysłowymi z tamtych lat: prawdopodobnie fabrykami lub elewatorami zbożowymi, które po katastrofie zaczęły być niewłaściwie wykorzystywane.
Jeśli kanalizacja nie działała, to dlaczego? Jakie wydarzenie pogrążyło całą cywilizację europejską w dzikości średniowiecza?
Nawiasem mówiąc, coś podobnego wydarzyło się po upadku ZSRR w niektórych republikach. Specjaliści opuścili miasta, miasta pogrążyły się w chaosie - bez prądu, ogrzewania i zaopatrzenia w wodę.
Innymi słowy w Europie w tamtych czasach istniała jakaś cywilizacja, coś na kształt ZSRR z tamtych lat, która rozwijała gospodarkę, przemysł i cywilizację, a potem po katastrofie ta cywilizacja się rozpadła.

JOIN ME / DOŁĄCZ:
https://www.facebook.com/ZaaKurtyna369
https://www.youtube.com/@ZaKurtyna
https://t.me/zakurtyna_telegram
https://www.instagram.com/zakurtyna369
https://www.tiktok.com/@behind_the_curtain_369
https://zakurtynamade.blogspot.com

#średniowiecze #bród #zamki #korona #elity #arystokracja #rzeczywistosc #okultyzm #brudas #occult #mystery #truth #2024 #prawda #dusza #masoni #tajne #energia #lektorpl #tajemnica #zakurtyna #psychologia #NWO #conspiracy #satanizm #przebudzenie #kontrola #mind #mindcontrol #spisek #programowanie #społeczeństwo #świat #duchowość #satanism #MKUltra #illuminati
więcej

Komentarze