I TY MOŻESZ POMÓC KAI ! ! !00:06:33

zwiń opis video pokaż opis video
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
☞☞ ☞ LINK DO PIOSENKI https://www.youtube.com/watch?v=09xULIl7D4I

Wspomóż akcję charytatywną kupując piosenkę "Sens". Singiel dostępny na:
iTunes - http://apple.co/1NGkj1N
Muzodajnia - http://bit.ly/1WK1M7l
Spotify - http://spoti.fi/1TxY0KN
Deezer - http://bit.ly/1sMEa68
T-mobile - http://bit.ly/1s4ab9d
Play The Music – http://bit.ly/20poqQN
Empik.com – http://bit.ly/1TpSNIb
Google Play – http://bit.ly/1U8zrUB
Tidal – http://bit.ly/1TR5Uw2

Kochani
Oddajemy w Wasze ręce najnowszy singiel Tabba&Sound'n'Grace pt. SENS.
Jest to singiel, którego nie planowaliśmy, oficjalnie nowa piosenka miała pojawić się w styczniu 2017 roku. Jednak życie, jak to bywa, rządzi się swoimi prawami i napisało inny scenariusz. Do stworzenia nowego singla inspiracją stała się dziewczynka.

Kaja Czerwińska to urocza i uśmiechnięta 3-latka, która od 18 miesięcy dzielnie toczy walkę z nierównym przeciwnikiem - Neuroblastomą IV stopnia - nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dokładnie w dniu swoich 2 urodzin, zamiast wymarzonych prezentów wraz z Rodzicami usłyszała diagnozę, która przekreśliła jej szansę na beztroskie dzieciństwo. Nikt nie miał pojęcia, czym jest ten potwór. Szybkie agresywne leczenie i ból przeplatający się z uśmiechem Kai. Kaja szła przez leczenie jak burza. Każdy przecierał oczy ze zdumienia patrząc, ile ma w sobie siły i chęci do życia.

Po 18 miesiącach trudnej walki Kaja zaczęła cieszyć się dziewczęcą urodą i żyć tak jak Jej rówieśnicy. Wraz z rodzicami i starszą siostrą zaczęli wracać do normalnego życia. Niestety czas normalności, który trwał tylko 3 miesiące został ponownie przerwany. Kilka dni temu podczas badań mających zakończyć leczenie podtrzymujące, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości, szpik i węzły chłonne. Kolejny ból, strach i złość. Kaja walkę zaczyna od początku. Niestety leczenie i koszty z nim związane są ogromne i bez wsparcia Dobrych Ludzi, są poza możliwościami rodziny.

To trudny sprawdzian dla rodziny Kai, zwłaszcza dla Jej rodziców, lecz najlepiej zdaje go sama Kaja.
Wierzymy w to, że to tylko kolejna bitwa do której stanęła Kaja i... wojna będzie wygrana.

Ta sytuacja, niczym historia którą chór zagrał w Listach do M2, sprawiła, że w tydzień za sprawą GORGO Music, Tabba, członków chóru, Managementu i Arka Kłusowskiego, który w błyskawicznym tempie napisał piękny tekst, powstała ta piosenka, która płynie z głębi serca. Tu nie było czasu na wyrachowane myślenie i wszystko zrodziło się naturalnie, a co najważniejsze, każde zagranie tej piosenki, każde jej odtworzenie na Youtube i każde pobranie dzwonka powoduje, ze cały dochód uzyskany z tego tytułu jest przeznaczony na długotrwałe i intensywne leczenie Kai, oraz na inne dzieci z Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".

Sound'n'Grace to wielka rodzina, razem przeżywają i radości i smutki. Kamil z wielkim trudem obserwuje cierpienie najmłodszego członka swojej rodziny. Wspólne zabawy w szpital, wspólne domowe koncerty, na których gwiazdą staje się Kaja, to tylko część miłości Kamila do swojej siostrzenicy. Jego przyjaciele z zespołu razem z nim przeżywają tę sytuację. Wszyscy starają się, aby te wspólne cudowne chwile Kamila z ukochaną siostrzenicą nie zostały przerwane.

Komentarze