WYWOŁALI MNIE NA TIKTOKU... POJECHAŁEM SPRAWDZIĆ / Oddaszfartucha00:16:22

zwiń opis video pokaż opis video
ZOSTAŁEM WYWOŁANY DO TABLICY!

Jeden z lokali z kebabem postanowił wspomnieć o mnie na TikToku. Skoro już zostałem wywołany, nie było wyjścia trzeba było pojechać i sprawdzić wszystko osobiście.

Żeby jednak materiał był uczciwy i miał sens, odwiedziłem nie jeden, a dwa lokale. Co ciekawe, w obu serwują kebab z karkówki, ale czy smakują tak samo? Który lokal lepiej radzi sobie z mięsem, dodatkami i całością kompozycji?

W tym odcinku:
odwiedzam dwa lokale
sprawdzam mięso z karkówki
oceniam smak, jakość i wykonanie
porównuję oba kebaby bez taryfy ulgowej

Jeden z nich zrobił to po prostu lepiej.

Daj znać w komentarzu:
Czy kebab z karkówki ma sens, czy jednak klasyczny kebab powinien wyglądać zupełnie inaczej?

Zostaw łapkę w górę, jeśli lubisz takie terenowe testy.
Subskrybuj kanał i kliknij dzwonek, żeby nie przegapić kolejnych recenzji.

#kebab #recenzja #jedzenie #streetfood #oddaszfartucha #amatorwkuchni

Komentarze