Jak zarządzać umysłem?00:04:43

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
W filmie zobaczysz dwie Klaudie - jedna będzie terroryzować drugą, następnie będziemy poszukiwać inspiracji w markecie budowlanym. Co z tego wyniknie? Co ma wspólnego psychologia z łopatą? Przekonaj się, oglądając video. I zostaw lajka! ;-)

W kwestiach coachingowych zapraszam na porcję specjalistycznych artykułów: http://smart-coaching.pl/kategoria/co...

Zajrzyj też do SpecBabek na Facebook'a https://www.facebook.com/SpecBabka
Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) https://www.instagram.com/specbabka/

---
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

Film znajduje się w katalogu: Psychologia dla praktyków


Komentarze