Motywacja. 2 triki. SpecBabka00:05:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Tym razem dzielę się z Tobą moimi dwoma trikami/ sposobami na to, jak oszukać swojego wewnętrznego lenia i przesuwać granicę swoich możliwości. Mam nadzieję, że skorzystasz z tych pomysłów i okażą się skuteczne także w Twoim przypadku. Dzięki, że jesteś ze mną.
Odwiedź mnie na facebooku - https://www.facebook.com/PingotKlaudia/

Filmy wykorzystane w video:
https://www.youtube.com/watch?v=wTXoTnp_5sI
https://www.youtube.com/watch?v=YyOENdBj5kA
https://www.youtube.com/watch?v=aL48El47EPQ
https://www.youtube.com/watch?v=CFYmudyeD40

Klaudia Pingot - Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.
Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

Film znajduje się w katalogu: Psychologia dla praktyków


więcej

Komentarze