Jak działa efekt COCKTAIL PARTY? PsychoMinutka #700:01:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Efekt cocktail party. Czym jest efekt cocktail party? Dlaczego, nawet w tłumie i gwarze jesteśmy w stanie usłyszeć swoje imię? Obejrzyj koniecznie.
PsychoMinutka by SpecBabka ⚡⚡⚡
BLOG SPECBABEK: http://specbabka.pl
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PingotKlaudia
INSTAGRAM (Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) ): https://www.instagram.com/specbabka/

----------------------------------------­­---
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

----------------------------------------­­---
Montaż i reżyseria: Agnieszka Waliszewska
W filmie wykorzystano fragment:
https://www.youtube.com/watch?v=wtKD8zcGLsU

Film znajduje się w katalogu: PsychoMinutka


Komentarze