Jak negocjować? Triki negocjacji. PsychoMinutka #600:01:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Cześć!
Dziś zapraszam Cię do kolejnej, ciekawej PsychoMinutki.
Jak bardzo przedmioty w zasięgu naszego wzroku wpływają na nasze skojarzenia, jak skojarzenia wpływają na nasze zachowania? Co mają rybki w akwarium do pieniędzy, a plecak do walizki? W tym odcinku Psychominutki znajdziesz ciekawe zagadnienia związane z negocjowaniem i triki, które można wykorzystać podczas prowadzenia negocjacji. Wszystko oczywiście oparte na badaniach psychologicznych!

WEBINARY: http://webinar.specbabka.pl
BLOG SPECBABEK: http://specbabka.pl
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PingotKlaudia
INSTAGRAM (Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) ): https://www.instagram.com/specbabka/

⚡ Badania psychologiczne: Aktywizacja indywidualizmu za pomocą walizki (Kay, Wheeler, Bargh, Ross, 2004) oraz badania Vohs, i in. 2006 - Pieniądze obniżają prospołeczność.

----------------------------------------­­---
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

----------------------------------------­­---
Montaż i reżyseria: Agnieszka Waliszewska

Film znajduje się w katalogu: PsychoMinutka


więcej

Komentarze