Stranger Things 3 | Najlepszy sezon i SERIAL 2019 ROKU! (recenzja / Netflix)00:28:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Ależ to była znakomita zabawa! Jeżeli po drugim sezonie i dość długiej przerwie przy oczekiwaniu na trzecią część przygód naszych ulubieńców z Hawkins, ktoś pomyślał, że niczego ciekawego z marki Stranger Things wycisnąć już nie można, ten był w ogromnym błędzie. "Trójka" to zdecydowanie najlepsza część całej serii, która wgniata w fotel i nie bierze jeńców.

Serial nadal bazuje na tych samych emocjach, ale w żadnym wypadku nie jest jakimś tanim odgrzewanym kotletem trzeciej kategorii. Otrzymujemy historię zbudowaną na fundamentach, które tak bardzo pokochaliśmy, ale jednak nieco inną, dojrzalszą, w której gra toczy się o zupełnie nowe, wyższe stawki. Serial dorasta, tak jak Mike, Lucas czy Max. To już nie jest opowieść wyłącznie o zagrożeniu ze strony ze strony Łupieżcy Umysłów, tu historia toczy się na wielu dodatkowych płaszczyznach, co jedynie dodaje całej opowieści głębi i sprawie, że staje się nam tak bliska.

Po więcej impresji z trzeciego sezonu Stranger Things zapraszamy do naszego podcastu. A przy okazji, bardzo mocno Was zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami. Czy faktycznie Netflix rozbił właśnie bank i wypuścił najlepszą produkcję tego roku? Czy to jednak nieco przedwczesna opinia?

#StrangerThings #StrangerThings3 #Netflix

___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod - Aces High
https://www.youtube.com/watch?v=E6Ac9

Film znajduje się w katalogu: KRÓTKIE CIĘCIE 2 | RECENZJE SERIALI


Komentarze