DARK, sezon 2 | Ponownie wgniata w fotel (Netflix)00:31:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Pierwszy sezon serialu DARK odniósł ogromny sukces i nic dziwnego, że twórcy stanęli przed ogromnym wyzwaniem, by w drugim utrzymać poziom, lub - co byłoby jeszcze lepsze - wznieść całość "oczko" wyżej. Czy się udało? Czy DARK 2 to nadal serial, którego oglądanie wymaga wielkiego skupienia, a kolejne tajemnice i zagadki trzymają się kupy?

Skoro na naszym kanale pojawiła się recenzja pierwszego sezonu, to nie mogło również zabraknąć rozmowy o drugim. Jak się okazało, serial nie stracił na jakości, nadal wgniata w fotel, a moment nieuwagi może kosztować widza bardzo słono. 

Do tego wszystkiego dochodzi temat podróży w czasie, który jest bardzo delikatny i łatwo się na nim poślizgnąć. W DARK okazuje się jednak, że twórcy zaserwowali na tak świetną i dopracowaną w najmniejszych szczegółach historię, że o żadnych wpadkach - jak do tej pory przynajmniej - nie ma mowy.

Tak, DARK 2 to znakomity serial, momentami ocierający się o geniusz i arcydzieło. Ale czy można go tylko i wyłącznie chwalić? Tego dowiecie się z materiału, który właśnie oddajemy w Wasze ręce. Jak oceniamy nowe dziecko ze stajni Netflixa? Poświęćcie pół godzinki, a na pewno się nie zawiedziecie ;]

#Netflix #DARK #DARK2

___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod - Aces High
https://www.youtube.com/watch?v=E6Ac9

Film znajduje się w katalogu: KRÓTKIE CIĘCIE 2 | RECENZJE SERIALI


więcej

Komentarze