Dom z papieru | Czwarty sezon rozczarował? To bzdura! (Netflix)00:30:38

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Szczerze? Tak jak pewnie większość z Was, mieliśmy wątpliwości, czy ten czwarty sezon z Domu z papieru jest potrzebny. Wiadomo, po trzecim ta kontynuacja musiała nastąpić, ale chodzi bardziej o sam fakt tego, czy aby pewna formuła się czasem nie wyczerpała? Już we wspomnianym trzecim sezonie plan zaczął się rozjeżdżać, Profesor nie był już tak magnetyczny jak w poprzednich częściach, a i samo zajęcie kolejnego budynku wydawało się wtórne.

Jak się okazało, przynajmniej u nas, wszystkie te obawy odłożone zostały na półkę. Oczywiście, w czwartym sezonie nie ma już tej świeżości co w pierwszym, ale dzięki zupełnie nowej dynamice wydarzeń, całość ogląda się bardzo przyjemniej. Dodatkową robotę robi z kolei przywiązanie do postaci, które daje nam ekstra punkty do zaangażowania i sprawia, że La Casa de Papel nie wybiera się jeszcze do grobu, tak jak niektórzy szumnie wieszczyli ;]

O swoich wrażeniach z najnowszego sezonu opowiadamy w niniejszym filmie i już tradycyjnie - zapraszamy Was do dyskusji, bo z tego co widać, opinie o czwórce są podzielone.

#DOMZPAPIERU #LACASEDEPAPEL4 #MONEYHEIST

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze