UWAGA! Ten film zniknie w sobotę rano! PZDR00:00:51

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cybermarian
Ponieważ jest to szybkie ogłoszenie to film po publikacji powisi sobie do soboty rano. Potem ustawię go jako niepubliczny i dodam do Społeczności. Zatem kto pierwszy ten lepszy, bo liczba biletów ograniczona!

Tu można kupić bilety na trasę koncertową "Piosenki z drugiej ręki": http://bit.ly/biletyPZDRWięcej o tym projekcie:

PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI - nowy wymiar rozrywki! Zapraszamy na zupełnie nową, zaskakującą pomysłem trasę koncertową, podczas której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu. Na jednej scenie wystąpią: Letni Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny – Łobuzy i Sławomir. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią największe gwiazdy YouTuba w wybuchowej mieszance parodii, które królują w sieci. Piosenki z drugiej ręki bilety na koncerty już w sprzedaży!

Trasa Piosenki z drugiej ręki:
Sopot - 30.08, Opera Leśna
Warszawa - 6.10, COS Torwar
Poznań - 17.11, Arena Poznań
Kraków - 1.12, TAURON Arena Kraków


Podczas koncertu będzie okazja by bawić się przy parodiach hitów: Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana, czy Akcentu. Zabrzmi m.in. kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń) w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu, „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) w wykonaniu Cyber Mariana czy „Ja jem kebaba” autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń). Swoje zabawne parodie wielkich hitów zaprezentuje również człowiek z kartonem na głowie czyli Chwytak & DJ Wiktor oraz nie mniej popularny w sieci zespół Jano. Będą też premiery, które pokażą jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir.


Specjalna pula biletów obejmuje udział w after party w kultowej Operze Leśnej gdzie występowały największe światowe i polskie gwiazdy m.in. Whitney Houston, Lionel Richie i Maryla Rodowicz.

Jeśli chcesz poczuć się jak VIP podczas największych sopockich festiwali, a do tego zjeść pomidorową serwowana przez Letni Chamski Podryw, kebeba z Na Pełnej i wypić bimber od Jano, musisz tam być! Specjalne after party będzie niepowtarzalną okazją by zagrać w „CyberJunk” z Cyber Marianem, poczuć „piniądz” dzięki Łobuzom, a także zrobić sobie niezapomnianą fotkę ze Sławomirem. Podczas after party przekonacie się jak z bliska wygląda karton Chwytaka, a także będziecie mieć szansę na zabawę przy muzyce którą specjalnie zmiksuje DJ Wiktor.

Komentarze