Czy prawdziwa miłość istnieje?00:03:49

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Wierzysz, że Twój partner jest Twoją druga połówka? A może wciąż czekasz na księcia z bajki? Niestety, takie przekonania niosą za sobą duże niebezpieczeństwo. I może się to odbić głęboką czkawką niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy singlem. Zobacz, czy prawdziwa miłość istnieje i jakie wiążą się z nią powszechne mity.

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel
Instagram:
https://www.instagram.com/robertmarcheltv/Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Czy istnieje coś takiego jak prawdziwa miłość? Na tym wideo nie tylko odpowiem na to pytanie, ale pokażę też jakie niebezpieczeństwa wiążą się z popularnymi mitami na temat miłości.
W bardzo wielu kulturach na ziemi ciągle popularne jest wierzenie, że gdzieś tam na świecie czeka na nas ta kobieta bądź ten mężczyzna, który idealnie do nas pasuje i będzie naszą prawdziwą miłością. W disneyowym wydani ten mit przybiera postać pięknej księżniczki i idealnego księcia na białym koniu. W innej wersji słyszymy, że jesteśmy dwoma połówkami jabłka i musimy znaleźć swoją drugą połówkę.
Odpowiedzmy sobie w takim razie od razu na pytanie z tytułu filmu. Nie. Nie ma czegoś takiego jak prawdziwa miłość. Tak samo jak nie istnieje nieprawdziwa miłość, ani żadne jabłko, którego jesteś tylko połówką. Zadziwiające jest to, że te mity ciągle odgrywają tak dużą rolę w życiu tak wielu ludzi i ciągle są tak niebezpieczne, bo ciągle na podstawie tych mitów kończy się wiele związków.
Dlaczego tak się dzieje? Bo po kilku latach związku nie czuć już tych motylków w brzuchu, które były na początku. Nie ma już tak dużej ekscytacji przed spotkaniem, bo znacie się jak łyse konie i trudno wam się czymś nowym zaskoczyć. A taki stan może delikatnie mówiąc nie wpasowywać się w ideę księżniczki bądź księcia na białym koniu. Łatwo jest się wtedy zacząć zastanawiać, czy to na pewno jest prawdziwa miłość? Czy może mi się tylko wydawało? Może gdzieś tam jest mój prawdziwy książę, który na mnie czeka i się doczekać nie może, bo ja tkwię w nieprawdziwej miłości?
Problem polega na tym, że nawet znajdując kolejnego księcia, ten stan intensywnego zakochania nie będzie trwał wiecznie i po kilku latach relacja znowu stanie się bardziej dojrzała. Bardziej opierająca się na przyjaźni niż na ekscytacji i znowu łatwo będzie dojść do podobnych wniosków co wcześniej.
Jeszcze innym niebezpieczeństwem wiążącym się z wiarą zwłaszcza w to, że jesteście dwoma połówkami jabłka i w ogóle jesteście sobie przeznaczeni, jest to, że łatwo stracić czujność na problemy w związku i na czas je rozwiązać. Łatwo zacząć się zachowywać, jakby ten związek miał trwać wiecznie i po prostu przestać o niego dbać. Niestety statystyki pokazują, że zdecydowana większość związków rozpada się z czasem, więc jest to niezaniedbywalne zjawisko.
Zwłaszcza, że jeszcze większe niebezpieczeństwo niesie za sobą ten mit, kiedy np. właśnie z takiego zaniedbania zostajesz porzucony. Najczęściej w takiej sytuacji poczucie straty jakie się z tym łączy tylko wzmacnia Twoje uczucia do partnera, który właśnie Cię zostawił i bardzo łatwo jest dojść do przekonania, że to właśnie ta osoba była Twoją jedyną prawdziwą życiową miłością i tylko z nią możesz być szczęśliwy. Naprawdę pielęgnując w sobie takie przekonania, wierząc że z nikim innym nie możesz już być szczęśliwy, można zrobić sobie poważną krzywdę i samemu skazać się na lata cierpień i tęsknoty.
Miejmy nadzieję, że ten film dostarczył Ci kilka argumentów do tego, żeby nie wierzyć w bajki zaczerpnięte z bajek, tylko trochę twardziej stąpać po ziemi.
Jeśli chcesz sprawdzić jakie Twój związek ma szanse na przetrwanie, to zapraszam do rozwiązania darmowego testu na jakzdobywac.pl. A po więcej filmów w przyszłości, koniecznie subskrybuj ten kanał

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


Komentarze