Kocha, czy nie kocha? Jak to sprawdzić?00:03:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Zastanawiasz się, czy Twój partner Cię kocha? Zanim zaczniesz szukać odpowiedzi na to pytanie, zobacz koniecznie ten film. Obalę w nim 2 mity, o których często zapominamy, a które mają ogromne znaczenie w tym temacie. Jestem przekonany, że to nagranie otworzy Ci oczy na pewne aspekty.
Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel
Instagram:
https://www.instagram.com/robertmarcheltv/Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Jeśli jesteś w związku, niedawno zacząłeś się z kimś spotykać, albo przeciwnie właśnie się z kimś rozstałeś, to pewnie może Ci się pojawiać pytanie, czy ta osoba Cię kocha? Czy nie kocha?Na tym nagraniu pomogę Ci to dużo skuteczniej ocenić przede wszystkim rozbijając 2 powszechne mity na temat miłości. Zacznijmy od tego, że miłość nie jest zero jedynkowa i odpowiedzią na to pytanie najczęściej nie jest czyste TAK, ani bezwzględne NIE. Jeśli w ogóle zadajesz sobie to pytanie to prawdopodobnie, dostajesz mieszane sygnały od tej kobiety czy tego mężczyzny. Jedne sygnały świadczą o tym, że ta osoba jest zainteresowana i ciągle coś od Ciebie chce, a inne temu przeczą. W tej sytuacji pytanie kocha, czy nie kocha można porównać do pytania o to, czy szary kolor jest czarny czy biały? Żadna odpowiedź nie będzie dobra.Tak samo jest z miłością. Nie istnieje coś takiego jak mityczna prawdziwa miłość, która albo jest, albo jej nie ma. Miłość to chemia w naszym mózgu i tak samo jak można kogoś lubić bardziej lub mniej, tak samo możesz kogoś kochać bardziej lub mniej a intensywność tego uczucia ma całe spektrum rozpiętości od totalnej obojętności, po lekkie zainteresowanie czy sentyment, przez zauroczenie, aż do totalnego zakochania. Zatem zdecydowanie trafniejszym pytaniem jest to Jak mocno jest ktoś Tobą zainteresowany lub ewentualnie Jak mocne są czyjeś uczucia do Ciebie.Żeby skomplikować temat jeszcze bardziej, warto obalić jeszcze jeden MIT. Uczucia nie są stałe. Ich intensywność zmienia się z czasem.To, że Twój partner wyznawał Ci miłość jeszcze 2 miesiące temu i planował wspólną przyszłość, nie musi oznaczać, że dzisiaj dalej tak samo Cię kocha i nadal chce z Tobą być. Ale działa to też w drugą stronę. To, że on teraz twierdzi, że już nic do Ciebie nie czuje i mówi, że to już na pewno wszystko skończone i nigdy do siebie nie wrócicie, nie oznacza, że za 2 miesiące jednak za Tobą nie zatęskni zwłaszcza, kiedy dowie się, że Ty już też nie chcesz wrócić i na dodatek już zacząłeś spotykać się z kimś innym. Jesteśmy fatalni w przewidywaniu tego, czy za jakiś czas będziemy kogoś kochać, bo nie mamy nad tym żadnej władzy. To się dzieje, albo nie dzieje niezależnie od naszej woli. To trochę tak jak z biegunką. Jedyne co możesz stwierdzić to czy masz ją teraz. Trudno Ci przewidzieć co będzie za miesiąc. Po czym w takim razie poznać, jak mocno ktoś Cię kocha? Najłatwiej po tym ile zainteresowania Ci okazuje. Jak często się z Tobą kontaktuje. Jak się zachowuje w Twoim towarzystwie oraz w jaki sposób się do Ciebie zwraca. Zawsze trzeba patrzeć na całokształt czyjegoś zachowania, a nie na pojedyncze oznaki, które w oderwaniu od reszty mogą być mylące. Przy czym dużo ważniejsze jest to co ta osoba robi, a już mniej ważne to co mówi. Zatem jeśli ktoś zapewnia Cię, że Cię kocha, ale nie chce się zbyt często spotykać i zdarza mu się nie odpisywać na Twoje wiadomości... To prawdopodobnie nie kocha Cię tak intensywnie jak twierdzi.

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


Komentarze