Kiedy Kłótnie w Związku Są Potrzebne?00:04:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Z pewnością nie raz spotkałeś się z opinią, że kłótnie w związku są potrzebne - oczyszczają atmosferę, pozwalają lepiej się poznać i dotrzeć. A na dodatek, dzięki kłótniom możemy wyrzucić z siebie negatywne emocje, a to przecież jest niezbędne do utrzymania harmonii nie tylko w związku, ale też w życiu. Pytanie: czy aby na pewno tak jest?
Na tym nagraniu dowiesz się, czy faktycznie warto się kłócić i w jaki sposób rozwiązywać konflikty, aby nie wpływać negatywnie na swój związek. Jeśli więc sprzeczki dominują w Twojej relacji, to koniecznie obejrzyj ten materiał.

http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!
Chcesz mieć podobny film? Zajrzyj na http://actionpictures.net

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Czasami spotykam się z twierdzeniem, że kłótnie w związku muszą być bo jak nie to byłoby nudno. Kobieta w związku musi dostawać wszystkie emocje także te negatywne twierdzi pan Abdul z Pakistanu Koza zresztą też dodaje. Pytanie czy to rzeczywiście prawda? Czy związki, w których długo nie ma kłótni ostatecznie rozpadają się z nudów? Czy może są jakieś pozytywne aspekty kłótni, które rzeczywiście są potrzebne? Na razie zostawiamy kozy i skupiamy się wyłącznie na ludziach. Na tym nagraniu dowiesz się, jaki wpływ na związek mają kłótnie oraz jak sobie z nimi radzić. Co więcej, będziesz wiedział jak wyzbyć się pretensji i zazdrości, a to sprawi, że zbudujesz zdrową i szczęśliwą relację. Poznasz sposoby na kłótnie i nauczysz się odpowiednio komunikować ze swoim partnerem.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


Komentarze