Co decyduje o ATRAKCYJNOŚCI? 6 czynników00:05:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Atrakcyjność to nie tylko dobry wygląd. Liczy się dużo więcej rzeczy, na które często ludzie nie zwracają większej uwagi. Zobacz 6 czynników atrakcyjności.

http://jakzdobywac.pl - dowiedz się więcej o uwodzeniu i podrywie
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Większość ludzi, którzy chcą poderwać jakąś osobę, zaczyna od tekstów na podryw, technik uwodzenia albo innych trików. Tymczasem, jeżeli naprawdę chcesz mieć powodzenie u płci przeciwnej, musisz zadbać o wszystkie czynniki, które decydują o Twojej atrakcyjności . A to nie jest tylko wygląd. Zobacz 6 sfer nad którymi możesz pracować, aby w bardzo krótkim czasie znacznie bardziej podobać się osobom w Twoim otoczeniu. Wiedza ta da Ci odpowiedź na to, jak być atrakcyjnym dla płci przeciwnej, a to sprawi, że będziesz wiedział jak zdobyć kobietę i mieć powodzenie w podrywaniu.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://jakzdobywac.pl/jak_zdobyc_osob...

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://jakzdobywac.pl/kurs_uwodzenia.php

Videokurs Doskonałe Relacje:
http://jakzdobywac.pl/doskonale_relac...

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://jakzdobywac.pl/porady_sercowe.php

Hasła powiązane z filmem: atrakcyjność, czynniki atrakcyjności, jak podnieść swoją atrakcyjność, jak się spodobać, jak poprawić swój wygląd, jak zwrócić uwagę płci przeciwnej, jak zainteresować płeć przeciwną, jak być atrakcyjnym, atrakcyjne kobiety, atrakcyjni mężczyźni.

Film znajduje się w katalogu: Najlepsze filmy o uwodzeniu i podrywaniu


Komentarze