Dlaczego NIE WARTO dbać o zdrowie? 5 powodów00:06:13

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Dzięki komentarzom pod moim wcześniejszym filmem 6 oznak, że przegrywasz swoje życie światło dzienne ujrzała jedna, bardzo zadziwiającą kwestia - co tak naprawdę spora część ludzi myśli na temat dbania o swoje zdrowie. Wydawać by się mogło, że stan zdrowia jest dla większości osób jedną z ważniejszych wartości w życiu. Jak się okazało, wcale tak nie jest.
Jesteś ciekawy, jakie wymówki znajdują ludzie, którzy zdecydowali, że nie będą wprowadzać więcej ruchu do swojego życia, czy też zmieniać dietę na zdrowszą? Najciekawsze powody omawiam właśnie na tym nagraniu.


http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!
Chcesz mieć podobny film? Zajrzyj na http://actionpictures.netKanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Ciebie też wkurzają Ci wszyscy pseudosportowcy, którzy ciągle trenują i dbają o diete? Biegają z rana, albo chodzą po pracy na siłownie, jakby nie było żadnego serialu w telewizji. Żałosne. Zobacz 5 powodów, dla których nie warto dbać o zdrowie. Na tym nagraniu dowiesz się, jak wielki wpływ masz na swoje zdrowie, a dzięki temu będziesz mógł poprawić swoje samopoczucie, zadowolenie z życia i będziesz wiedział, jak o siebie zadbać. Dowiesz się, jaki wpływ na twoje zdrowie mają nawyki żywieniowe. Poznasz zalety uprawiania sportu. Zrozumiesz, dlaczego warto dbać o swoją dietę i jak duży wpływ masz na swoją przyszłość.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Film znajduje się w katalogu: Najlepsze sposoby na motywację i budowanie nawyków


Komentarze