TOKSYCZNE RODZINY00:23:16

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KasiaSawicka
Rodzina dysfunkcjonalna to jest miejsce, w którym dzieci są zagłodzone emocjonalnie. Na ten stan rzeczy mają wpływ uzależnienia, zaburzenia osobowości, choroby psychiczne oraz częste obecnie zjawisko porzucania dzieci, gdy obydwoje lub jedno z rodziców pracuje za granicą(sieroty europejskie).

________________________________________________________________________________________________

Pierwsze dziecko przed Tobą?

Sprawdź mój kurs, który pozwoli Ci się dobrze przygotować do tego wymagającego okresu: https://kursy.kasiasawicka.pl/produkt/kurs-pierwsze-dziecko/

Przygotowałam również darmowy test online Jaką będziesz mamą. Dostępny na moim blogu:
https://kasiasawicka.pl/jaka-bedziesz-mama-test/

________________________________________________________________________________________________

Zapracowani rodzice także nie spędzają ze swoimi dziećmi wystarczającej ilości czasu. Skala zjawiska jest tak duża, że ocenia się, że nawet 60% polskich dzieci może wyrastać właśnie w takich domach, w których brakuje dla nich czasu nie ma wsparcia emocjonalnego i nie kształtują się silne więzi. Dotychczas uważano ,że rodziny dysfunkcjonalne to głównie rodziny biedne i obciążone nałogami(DDA) Obecnie to zjawisko rozszerza się także na ludzi zamożnych i mamy tutaj dzieci rozwiedzionych rodziców(DDR) i dzieci w domach, w których panował konflikt lub zaburzenia osobowości(DDD)MAIL/ COLLABORATION:


k.sawickam@wp.pl


ZNAJDŹ MNIE W SIECI:

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzinne-puzzle-650720031761750/

Instagram: https://www.instagram.com/ka_sawi/

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:

Toksyczni ludzie:
https://www.youtube.com/watch?viGiz1dYdlZI&t43s

Toksyczny Narcyz:
https://www.youtube.com/watch?v7OthnI1rJks&t1s

Osobowość BORDERLINE:
https://www.youtube.com/watch?vlonpoFiJkMM&t6s


SERIA DLA RODZICÓW:
https://www.youtube.com/watch?vcb4Lsw21UTY&listPL5An1LU_BDO6Lo_XAf-BvRCzHTkCo2y-iMam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, mieszkam w Gdyni. Z wykształcenia pedagog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie.

Film znajduje się w katalogu: Relacje interpersonalne


Komentarze