TOKSYCZNI LUDZIE 200:15:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KasiaSawicka
Relacje z toksycznymi ludźmi zostawiają ślad w naszej psychice i wymagają odpowiedniej strategii wyjścia z nich. Jeżeli jest to duży problem to potrzebujemy odpowiednio dużej struktury by to ograć . Myślę, że warto pamietać tutaj o dwóch zasadniczych rzeczach mianowicie o potrzebie diagnostyki tego, co było i rozliczeniu się z tym oraz konieczności budowania nowego sposobu myślenia i nawyków. Proponuje zacząć od wypisania kłamstw, które były nam regularnie sączone do naszych serc. Warto też pomysleć o poszerzeniu kręgu relacji, toksyczni ludzie zazwyczaj nas od innych izolują. Jeżeli relacja trwała bardzo długo trzeba się zastanowić jakie mechanizmy doprowadziły do tego, że ta relacja trwała tak długo.
Zazwyczaj oznacza to, że przesuwaliśmy nasze granice krok po kroku ulegając presji tej osoby
krok po kroku. Stad warto przeanalizować te kluczowe momenty relacji i swoje decyzje, by tych błędów nie powtarzać. Dosyć często gdy mamy do czynienia ze schematem wchodzenia w toksyczne relacje, można rozpoznać cykl auto destrukcyjny, który podświadomie powtarzamy w naszym życiu.

MAIL/ COLLABORATION:


k.sawickam@wp.pl


ZNAJDŹ MNIE W SIECI:

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzinne-puzzle-650720031761750/

Instagram: https://www.instagram.com/ka_sawi/

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:

Toksyczni ludzie:
https://www.youtube.com/watch?viGiz1dYdlZI&t43s

Toksyczny Narcyz:
https://www.youtube.com/watch?v7OthnI1rJks&t1s

Osobowość BORDERLINE:
https://www.youtube.com/watch?vlonpoFiJkMM&t6s


SERIA DLA RODZICÓW:
https://www.youtube.com/watch?vcb4Lsw21UTY&listPL5An1LU_BDO6Lo_XAf-BvRCzHTkCo2y-i

OBRAZY I PORTRET Z TYŁU:
https://www.instagram.com/glorisawi/

Mam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, mieszkam w Gdyni. Z wykształcenia pedagog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie.

Film znajduje się w katalogu: Popularne filmy


Komentarze