Jak budować pewność siebie? | kompleksy | wykorzystywanie | lista rzeczy... |00:07:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KasiaSawicka
Pewność siebie to stan umysłu, na który składa się poczucie własnej wartości, wyjątkowości, samoakceptacja, zadowolenie z siebie, wiara we własne możliwości, zaufanie do siebie, odpowiedzialność za własne życie a także pozytywne nastawienie do świata. Pewność siebie daje spokój i jasność myślenia. Nie każdy wyniósł ją z domu i na dodatek jako naród jesteśmy dosyć mało pewni siebie. Można je odbudować choć oczywiście będzie to proces, który trochę potrwa. Jeżeli jednak zabierzemy się za to, to można zastosować jedna ze sprawdzonych metod. Bycie wdzięcznym za siebie,
robienie list osiągnieć itp pomaga w ukształtowaniu nowego sposobu myślenia .Całe szczęście nasz mózg jest neuroplastyczny i można go kształtować i modyfikować sposób naszego myślenia .

MAIL/ COLLABORATION:


k.sawickam@wp.pl


ZNAJDŹ MNIE W SIECI:

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzinne-puz...

Instagram: https://www.instagram.com/ka_sawi/

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:

Toksyczni ludzie:
https://www.youtube.com/watch?viGiz1...

Toksyczny Narcyz:
https://www.youtube.com/watch?v7Othn...

Osobowość BORDERLINE:
https://www.youtube.com/watch?vlonpo...


SERIA DLA RODZICÓW:
https://www.youtube.com/watch?vcb4Ls...Mam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, mieszkam w Gdyni. Z wykształcenia pedagog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie.

Film znajduje się w katalogu: Rozwój osobisty


Komentarze