JOKER | Zjawiskowy i przełomowy, ale... [RECENZJA]00:23:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Są takie filmy, po których obejrzeniu trudno zabrać myśli. Do takiej właśnie kategorii trzeba zaliczyć Jokera w znakomitej kreacji Joaquina Phoenixa. Jeszcze trudniejszym zadaniem jest rozmowa o takich obrazach i próba ich ocenienia.

Dla jednych będzie to przerysowany bełkot i przerost formy nad treścią. Inni stwierdzą, że to absolutnie zjawiskowe oraz przełomowe dzieło i zapewne każdy będzie miał jakieś argumenty, by obronić własne zdanie.

My przychylamy się zdecydowanie do opcji nr 2. Joker jest filmem dobry, momentami bardzo dobrym. Świetnie przedstawia obraz postaci, jej tragedię i przemianę. Dziś to może jeszcze nie jest takie oczywiste, ale kto wie, czy za kilka lat to właśnie filmu Todda Phillipsa nie będzie się uważać za kamień milowy w temacie adaptacji przygód superbohaterów z kart komiksów. 

A jak Wy oceniacie Jokera? Poruszył Was? Mieliście mętlik w głowie po seansie? A może - tak zdarzały się takie przypadki - wyszliście z kina przed końcem, bo spodziewaliście się jednak czegoś zupełnie innego?

Komentarze należą do Was i to nie tylko w sprawie filmu. Prosimy również o opnie w kwestiach technicznych dotyczących naszego przejścia na format wideo. Wiemy, że można to zrobić lepiej (i tak będzie), ale każda uwaga będzie nas pomocna.

#JOKER #JOKERMOVIE #RECENZJA

___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod - Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9

JOKER - Final Trailer 2019
https://www.youtube.com/watch?vzAGVQLHvwOY

Film znajduje się w katalogu: KRÓTKIE CIĘCIE | RECENZJE FILMÓW


więcej

Komentarze