JAK SIĘ ZMOTYWOWAĆ DO ODCHUDZANIA?00:06:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: FitKobietka
Subskrybuj - http://www.youtube.com/fitkobietka?sub_confirmation1
Indywidualna współpraca - http://www.martaorlowska.pl/
FANPAGE - https://www.facebook.com/trenermartaorlowska/
Instagram - https://www.instagram.com/trener_marta_orlowska/


JAK SIĘ ZMOTYWOWAĆ?

Czym jest motywacja? Jest to siła napędowa, która zmusza Cię do podjęcia działania, żebyś poszła na trening, żebyś patrzyła co wkładasz na talerz. Jest kilka rzeczy, które mogą Cię zmotywować.

1.Słuchanie tych, którzy już przeszli swoją metamorfozę. Jeśli ktoś już przez to przeszedł, powie ci jak się czuje i stwierdzisz, że skoro jemu się udaje to czemu nie tobie?-

2. Drugim sposobem jest obejrzenie filmu, przeczytanie biografii , nikt nie urodził się super sprawnym, z kostką na brzuchu. Każdy musiał włożyć dużo pracy w to by wyglądać tak jak marzy. Każdy sportowiec zaczynał kiedyś swoją zmianę.

3. Kolejnym sposobem jest wykupienie pakietu u trenera personalnego, wykupienie treningów. Wtedy wkładasz pewną sumę pieniędzy, zainwestowałeś w siebie więc raczej nie chcesz by te pieniądze przepadły. Dodatkowo trener Cię wesprze, możesz mieć pakiet online, z prowadzeniem wtedy będziesz miał kogoś, kto będzie oceniał twoje efekty, wspierał i wskazywał odpowiednią drogę.

4. Inną rzeczą, którą możesz wykorzystać jest twoje zdjęcie. Może kiedyś miałaś świetną sylwetkę, chcesz do niej wrócić, skoro raz Ci się udało to czemu tego nie powtórzyć. Jeśli jednak pierwszy raz zmieniasz swoje ciało a nie wygląda ono tak jak chcesz to twoje aktualne zdjęcie również może być dobrym punktem początkowym. Możesz te zdjęcia powiesić w widocznym miejscu, na lodówce, na tapecie telefonu. Wtedy ciągle masz przed oczami to co chcesz osiągnąć, bo to co chcesz zmienić.

5. Kup sobie fajny ciuch. Nowe dresy, mała czarna, coś w czym na dany moment nie wyglądasz dobrze. A może skąpe bikini? Czy nie byłoby wspaniale założyć je bez żadnych wątpliwości i cieszyć się latem?

6. Cheatmeal jest dobrym sposobem a nawet formą wynagrodzenia a tym samym motywacji. Trzymasz się zaleceń a w weekend jesz to co lubisz. Jeśli dieta kojarzy Ci się z czymś restrykcyjnym to cheatmeal sprawi, że będzie to dla ciebie pewnego rodzaju reset.

7. Poranny rozruch a motywacja. Jasne, jeśli wstaniesz rano, poruszasz się, zrobisz cardio to twój dzień już zaczął się aktywnie. Szkoda by to teraz zaprzepaścić, dzięki temu reszta dnia też będzie aktywna i zgodna z wytycznymi, które sprawią, że zmieniasz ciało. Włożyłeś już pracę w to by zmienić ciało to zrób to przez cały dzień.

8. Zacznij pisać pamiętnik, załóż bloga, to Cię zmotywuje do dalszego działania, starania się. Ludzie w sieci mogą cie wesprzeć, pokazać, że im było ciężko ale się udało tak jak i tobie się uda!:)Zacznij dziś, nie jutro, zacznij teraz nie za chwile. Nawet jeśli twój poranek nie był taki jak być powinien to nic straconego ! Niech to Cię nie oddali od celu. Śniadanie było słabe ale lunch może być zbilansowany i odpowiedni. Nie załamuj się małymi problemami.
Nie stawiaj się na pozycji przegranej a osoby walczącej.
Ważna rada: masz ochotę iść na pole dance to to zrób. Masz zamiar wystartować w trójboju siłowym to wystartuj. Nie bój się swoich planów. Pamiętaj, że żadna tancerka nie urodziła się tancerką, zawsze będzie ktoś początkujący i zawsze będzie ktoś doświadczony.
więcej

Komentarze