NIGDY NIE MÓW NIGDY | HAUL ZAKUPOWY (LATO 2018)00:16:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Obkupiłam się co nie miara i przychodzę do was z haulem zakupowym na lato 2018! Chociaż nie zdarza się to często, to wakacje w Wielkiej Brytanii w tym roku są naprawdę przepiękne, a co za tym idzie, trzeba przygotować szafę na upały!

Nie mam za dużo letnich ubrań, bo mieszkam w kraju, w którym temperatura przekracza 30 stopni, jak się zsumuje ją z dwóch dni. W tym roku, jednak, lato zawitało do nas pełną parą, co nie zdarzyło się tutaj od ponad 5 lat, wiec moja szafa jest całkowicie na to nieprzygotowana. Nie mam ani sukienek, ani bluzek ani butów na lato, więc na szybko musiałam swoją szafę odświeżyć.

W haulu opowiadam o rzeczach, które zamówiłam z ASOS, kupiłam w Reserved, H&M jak byłam w Polsce i przy okazji o bardzo trafionym zakupie z New Look. Uważam, że udało mi się zrobić naprawdę fajne zakupy w dość rozsądnej cenie i powiem Wam, że nawet sukienka, którą kupiłam w H&M była tą, którą ubrałam na jednio z wesel, które miałam w tym roku

Za niedługo jadę też na krótki wyjazd do jeszcze cieplejszego kraju, więc myślę, że sukienka Hiszpanka z H&M i malinowa sukienka z Reserved będą pasować, jak ulał do egzotycznych upałów, nawet jeżeli te upały nie będą już w Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję, że lato potrwa w tym roku dość długo i będę miała okazję wszystkie moje nowe sukienki nosić jak najczęściej trzymajcie za mnie kciuki!


Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Sukienka w kwiaty: http://bit.ly/2N0rFOn
Sukienka z odkrytymi ramionami: http://bit.ly/2udul3q
Szorty: http://bit.ly/2KYbErw

MOTYLKI: https://www.instagram.com/butterfly_art_official_/

reszty nie moglam znalezc :(

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Studia w Wielkiej Brytanii:

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany Studiami w Wielkiej Brytanii, daj mi znać: info@matian.pl. Oferuję pomoc z tematem!

Film znajduje się w katalogu: HAULE


Komentarze