ZOSTAŁAM MODELKA PLUS SIZE | SESJA ZDJĘCIOWA ZE STYLISTKĄ00:20:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
W końcu moje marzenie się spełniło zostałam modelką plus size! Zapraszam na Vlog z profesjonalnej sesji zdjęciowej, z udziałem personal shoperki (stylistki) w malowniczym Krakowie.

Nigdy nie spodziewałam się, że ktoś, a tym bardziej profesjonalna stylistka zaprosi mnie do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej.

Chociaż od czasu do czasu marzyło mi się zostanie modelką plus size przez to, że mieszkam w Wielkiej Brytanii wydawałoby się to niemożliwe.

Na szczęście udało mi się w ostatnich dniach odwiedzić Kraków i zapoczątkować bardzo owocną współpracę ze stylistką, Małgorzatą, która odpowiedziała na wiele ważnych pytań dotyczących tego jak powinny ubierać się osoby z kategorii plus size. Chociaż moja stylistka nigdy nie widziała mnie na oczy, chociaż wiedziała, że jestem osobą typu size plus, to dobrała moje outfity REWELACYJNIE. Muszę przyznać, że nigdy nie czułam się lepiej w swojej skórze i zdecydowanie wyciągnęłam bardzo ważne lekcje, jeżeli chodzi o dobór ubrań do figury.

BA powiedziałabym nawet, że po mojej przygodzie z moją ukochaną stylistką i cudownym fotografem po raz kolejny zamarzyłam o karierze modelki plus sicze i kto wie, może pewnego dnia mi się uda :D

Tymczasem, zapraszam do obejrzenia filmu o mojej pierwszej przygodzie z osobistą stylistką, profesjonalnym fotografem i szeregiem strojów dobranych do figury plus size dawajcie znać w komentarzach czy macie jakieś doświadczenia ze stylistkami i doborem ubrań do puszystych figur, a wszystkim koleżankom z Krakowa polecam usługi oferowane przez Małgosię!

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą z Gosią, zapraszam na jej Instagram: http://bit.ly/2Jtpkdv
Naszym fotografem była Justyna Kochańska: http://bit.ly/2McFoSE

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: HAULE


Komentarze