Sukienki na wesele | Mierzymy sukienki na lato 201800:10:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Sezon weselny 2018 czas zacząć! Mam w tym roku trzy wesela i na każde potrzebuję idealnej sukienki, więc zaczynam swoje powołanie od hjaula z ASOS. Zapraszam do zobaczenia, czy znalazłam tę idealną sukienkę na wszystkie trzy, czy może będę musiałą domawiać kolejne sukienki!

W dzisiejszym filmie przymierzymy 6 sukienek na wesele w Czerwcu 2018, do którego zaledwie niecałe cztery tygodnie. Może i zabrałam się za znalezienie odpowiedniej sukienki na tegoroczne wesela dość późno, ale lepiej późno niż wcale. Dobór odpowiedniej sukni na ślub to jedna z najważniejszych decyzji, którą musi podjąć Panna Młoda, ale każda z nas chce wyglądać tego dnia, jakby to było nasze wesele. Zadanie nie jest zatem łatwe, a po krótkiej ankiecie na Instagramie dowiedziałam się, że nie tylko ja mam problem ze znalezieniem sukienki na tę okazję.

Po przeglądnięciu prawie 2000 propozycji ze sklepu ASOS z kategorii sukienek wieczorowych, koktajlowych i weselnych, udało mi się mój wybór zawęzić do 5 kreacji. Swoje poszukiwania idealnej sukienki rozszerzyłam też o sklep Pretty Little Things i ta sukienka przyszła jako pierwsza. Pierwsze wrażenie, kiedy zobaczyłam sukienkę z PTL było piorunujące widziałam się tańczącą z uśmiechem na parkiecie tej kreacji!

Jak przyszło do mierzenia sukienek, kwestia wyglądała trochę inaczej większość z nich zamówiłam w nieodpowiednim rozmiarze, z kolei część była całkowitymi nieporozumieniami dla osoby o mojej figurze. Jedna z zamówionych sukienek zrobiła na mnie piorunujące wrażenie i będzie zdecydowanym pretendentem do bycia moją sukienką weselną 2018 roku, ale nie obiecuję, że nie będę szukać czegoś dalej 2018 rok to dla mnie rok wesel, a że nie byłam na nich wielu, myślę, że mogę zaszaleć i wybrać trzy sukienki na trzy wesela. Pytanie brzmi, czy znajdę tyle sukienek w tym roku!

Rozowa: http://bit.ly/2IwdfXx
zolta: http://bit.ly/2jJGXtY
niebieska: http://bit.ly/2I9vluS
granatowa: http://bit.ly/2KQxkX4
rozowa (prima balerona): http://bit.ly/2KQKUcQ
ciemna zielona: http://bit.ly/2rxAIxX

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: HAULE


Komentarze