Wydała ponad 100 000 dolarów, żeby wyglądać jak ZOMBI00:05:07

zwiń opis video pokaż opis video
W dzisiejszym odcinku przedstawie dziewczynę, która wydała sto tysięcy dolarów, by wyglądać jak zombie.

Bohaterką odcinka jest 20-paroletnia kobieta która próbowała wyrazić się artystycznie na portalach społecznościowych, ale jej zmieniający się wygląd nie przypodobał się jej obserwującym. Pierwsze zdjęcia 20 letniej Sahar Tabar przedstawiają piękną młodą kobietę o jasnej skórze, pięknych kościach policzkowych, lśniących brązowych włosach i wyrazistych ciemnych oczach. Ale bycie naturalnie piękną nie wystarczyło Sahar. Kilka lat temu rozpoczęła drastyczną dietę odchudzającą, której efekty były dość dobrze przyjęte w jej mediach społecznościowych, wiec postanowiła pójść o krok dalej i poddać się pierwszej operacji plastycznej. I nagle to, co zaczęło się jako jednorazowe działanie, przerodziło się w obsesje i jak podają media Sahar poddała się około 50 operacjom plastycznym.
Coraz bardziej dramatyczne selfie sprawił, że jej profil na instagramie dobił do siedemdziesięciu dwóch tysięcy obserwujących. Potem sprawy zaczęły się robić trochę dziwne. Jeden z obserwujących Sahar zauważył, że niektóre fragmenty twarzy które zostały zmienine, jak np. pełniejsze usta, sprawiły, że wyglądała jak aktorka Angelina Jolie. Sahar spodobało się to skojarzenie wiec zaczęła umieszczać coraz dziwniejsze zdjęcia samej siebie, wyglądając na zachwyconą dużymi, bladoniebieskimi oczami i dziwnie podkręconym nosem. I, oczywiście, uwypuklała swoje pełne usta. Niektóre media zaczęły obsesyjnie pisać o Sahar. Serwisy internetowe twierdziły, że przystępuje do kolejnych ryzykownych operacji, aby wyglądać jak zombie. Inne źródła mówiły, że wydała ponad $100000 na zmianę swojego wyglądu, a Sahar wykorzystując medialne zasięgi nadal publikowała zdjęcia swojego wyglądu.
Jednak niektórzy fani zaczęli zastanawiać się, czy ekstremalne zdjęcia Sahar są fałszywe. Tła niektórych zdjęć wyglądały na zniekształcone a to wyraźny znak, że coś jest z nimi nie tak. Wtedy Sahar zdecydował, że nadszedł czas, aby położyć kres wszelkim spekulacjom. Zgodziła się na wywiad z rosyjskim portalem informacyjnym Sputnik i była szczera w rozmowach na temat swoich zdjęć z Instagramu. Przyznała, że podczas gdy robiła liposukcję, robiła operacje plastyczną nosa i wypełniała usta, lecz na tym skończyły się wszystkie wizyty u chirurga plastycznego. Sahar powiedział, że nigdy nie chciała naśladować Jolie. Jej zdjęcia, które robiła w połączeniu Photoshopa i makijażem, była to po prostu jej formą wyrażania siebie. Za każdym razem, gdy publikuję zdjęcie, maluję swoją twarz w coraz śmieszniejszy sposób. Jest to sposób wyrażania siebie, rodzaj sztuki. Moi fani wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz, twierdził Sahar.

Zasubskrybuj kanał: https://bit.ly/2klgNlk

Zobacz także inne moje odcinki:
Dwóch wędrowców wyłowiło z rzeki butelkę z listem wołającym o pomoc - https://youtu.be/uUOTwvXQFOQ

Klacz Jenny samotnie spaceruje ulicami Frankfurtu - https://youtu.be/sbviN97IVLg

4-latek o wyglądzie starca - https://youtu.be/UuzWVKJEjN8

Loubie - pies uwielbiający przytulać przechodniów - https://youtu.be/LlpXJuJBN3g

Budowlaniec kreatywnie rozwesela dzieci z pobliskiego szpitala - https://youtu.be/PsXU6lNl6ME

10 najbardziej unikatowych restauracji i kawiarni na świecie - https://youtu.be/lKt8gk0AzFs

#niewatpliwieciekawe #internetowePerełki2019 #Top10filmikówWszechczasów #NajpopularniejszeFilmyNaYoutube
#CudaŚwiata #iekawostkiZeŚwiata #niesamowitefakty

Materiały użyte do tworzenia historii pochodzą z serwisu https://www.pexels.com/

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/wideo zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: niewatpliwieciekawe@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Niewątpliwie ciekawe - HISTORIE


więcej

Komentarze