Bonson / Matek - Ich już nie ma - Official Video00:03:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://soundline.biz/BonsonMatekHistoriapopewnejhistorii

http://www.facebook.com/bonsonmatek
http://www.facebook.com/kokabeats

Historia po pewnej historii duetu Bonson & Matek to bez wątpienia jeden z najsilniejszych debiutów na polskiej scenie hip-hopowej. Sukces albumu zaskoczył samych twórców, którzy w odpowiedzi na liczne prośby fanów powracają z reedycją płyty wzbogaconą o nowe utwory i ponownie zmiksowaną i zmasterowaną przez samego NOONa.
Bonson i Matek to duet pochodzący ze Szczecina. Raper współpracuje z producentem od 2008 roku. Wspólnie stworzyli dwa projekty - Wspomnienia z domu umarłych oraz Historię po pewnej historii.
Historia po pewnej historii to album dla słuchaczy o mocnych nerwach. Bezkompromisowe teksty Bonsona opowiadają o niełatwym życiu w sposób refleksyjny i inteligentny. W połączeniu z oryginalnymi bitami, które wyprodukował Matek album stanowi nie lada kąsek dla fanów hip-hopu.

Reedycja zawiera dodatkowe utwory, w tym remixy kultowego już utworu Pan śmieć. Ponownym masteringiem albumu zajął się legendarny producent hip-hopowy Noon. Album ukazał się nakładem wytwórni Koka Beats, której współwłaścicielami są m.in. Pezet i Małolat.
Do nabycia na http://www.kokafeat.com


Album dostępny na empik.com i w serwisach z muzyką cyfrową:
http://soundline.biz/BonsonMatekHistoriapopewnejhistorii

Empik.com https://www.empik.com/historia-po-pewnej-historii,p1218517401,ebooki-i-mp3-p
Plus Music https://plusmusic.pl/album/3929597/historia-po-pewnej-historii
PlayTheMusic http://www.playthemusic.pl/mp3/album.html?albumId260959&artistId602239&tBonson+Matek%2BHistoria+po+pewnej+historii
Muzyka T-Mobile http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/album.htm?albumId589914
____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/KokaBeats

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze