Dookoła Australii |Etap19| Wyspa Koali, Góra Kościuszki i stacja NASA | Dobrze Pojechane00:15:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Dookoła Australii. Misie koala. Góra Kościuszki. Ned Kelly. Stacja Nasa. Wielka droga alpejska. Alpy australijskie. Półwysep Wilsona. Gippsland. Wyspa Koali. Czarny łabędź. Czarne łabędzie.

Rozpoczynamy ostatni etap jazdy na wschód. Zaczynamy skromnie w pełnym przyrody i pięknych widoków Parku Wilson Promontory, aby następnie wjechać w pełną jezior krainę zwaną Gippsland. Tu poza 90 milową plażą odwiedzamy niewielką wyspę, która słynie z dużej populacji Koali. Faktycznie podczas godzinnego spaceru widzimy ich bardzo dużo. Na wyspie dostrzegamy również dwa bardzo ciekawe gatunki ptaków.

Następnie zaczynamy piąć się w górę przez Wielką Drogę Alpejską. Jest to trasa przez Alpy australijskie, która znajduje się na liście najciekawszych tras samochodowych świata !

Za górami zastajemy niesamowity upał oraz masy dymu. W takiej scenerii poznajemy historię australijskiego Janosika, czyli Neda Kelliego. Szybko uciekamy przed skwarem i wspinamy się na częściowo pokryty śniegiem szczyt Góry Kościuszki.

Ostatnim przystankiem jest wschodnie wybrzeże nad Oceanem Spokojnym tuż pod Sydney. Stąd kierować będziemy się już tylko na północ.

Link do filmu o Koalach:
https://youtu.be/R4ISgq9z5cw

#DobrzePojechane #DookołaAustralii #Koala

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Na naszej stronie internetowej znajdziesz informację o aktualnych wyjazdach z nami oraz wiele innych informacji:
www.dobrzepojechane.pl

Ciekawe zdjęcia i fakty na Instagramie:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane
więcej

Komentarze