JAK OSIĄGNĄĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ?00:15:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Chcesz być wolny finansowo? Nie chcesz się martwić o ilość pieniędzy? Zależy Ci na tym, aby zarabiać więcej? W tym wideo zobaczysz jak do tego dojść.

1. Dochód musisz zdobyć dochód. Większość ludzi myśli, że można zdobyć dochód idąc na studia. Tymczasem to nie prawda. Możesz to zrobić już teraz. Może to zrobić nawet Twoje dziecko np. kosząc trawniki sąsiadów.

2. Powiększ dochód, który masz możesz pracować po godzinach, możesz wziąć dodatkowy etat, zdobyć nowe kwalifikacje, aby zdobyć dochód.

Jeśli kosisz trawniki możesz zwiększyć swój dochód przyjmując większą ilość klientów lub robiąc to szybciej.

3. Oszczędzaj większość ludzi nie dorobiła się fortuny z 2 powodów. Nie zarobili dużej ilości pieniędzy i nie zainwestowali ich. Musisz zacząć oszczędzać. Nie możesz zwiększać dochodu i żyć na bogato. Większość ludzi tak robi. Nie bądź jak większość. Za większymi zyskami powinna iść większa oszczędność.

4. Mając oszczędności możesz stworzyć kolejne źródła dochodu mając oszczędności możesz założyć własny biznes. Przez co Twoje dochody wzrosną wraz z rozwojem firmy.

5. Gdy masz kilka źródeł dochodu możesz zwiększać ich przepływ każdą firmą można skalować na wiele różnych sposobów. Najprościej to zrobić przez upselling i crosselling.

6. Zaoszczędź jeszcze więcej pieniędzy gdy masz wiele różnych źródeł dochodu masz możliwości, aby oszczędzać jeszcze więcej.

7. Zainwestuj ponownie nie oszczędzaj, aby trzymać pieniądze w skarpecie. Oszczędzaj, aby inwestować. Im więcej inwestujesz, tym masz większy cash-flow. Im masz większy cash-flow, tym masz więcej możliwości.

Komentarze