Jak zarobić na YouTube? Jak się wybić na YouTube? Jak monetyzować kanał? Budowanie marki osobistej00:06:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
W tym nagraniu opowiem Ci jak zarabiać na Youtubie. Pokaże Ci jak w kilka miesięcy osiągnąłem dochód rzędu 1.5-2 tysięcy miesięcznie z nagrań na youtubie. To świetny sposób na zarabianie pieniędzy dla kogoś kto chce być sławnym youtuberem.
Oto kilka moich pomysłów, aby zarabiać pieniądze na youtubie.
1. Kanał tematyczny najpierw musisz założyć kanał. Najlepiej tematyczny. Unikaj kanałów o wszystkim. Wybierz kanał, który będzie związany z 1-2 tematami.

2. Pasja wybieraj takie nisze, które są związane z Twoją pasją. Dzięki temu będziesz miał niesamowitą wiedzę, oraz będziesz miał pomysły na nowe odcinki. Pasja jest motorem napędowym wielu biznesów.

3. Jeśli chcesz zarabiać na youtubie bardzo ważny jest watchtime i zaangażowanie. Im dłużej ludzie oglądają Twoje materiały i wchodzą w interakcję, tym lepiej dla Ciebie. Żeby uzyskać dobry watchtime musisz dawać cenne wskazówki.

4. Częstotliwość bardzo ważna jest częstotliwość publikowania treści. Im więcej kontentu tym lepiej. To wpływa na Twoje zasięgi, oraz ilość wyświetlonych reklam.

5. Dla mnie najlepsze są nagrania od 8-12 minut.

6. Jak masz kanał możesz go spieniężać. Polecam tutaj AdSens i sprzedaż własnych produktów. Na sprzedaży własnych produktów zarobisz najwięcej. Kanał na Youtubie pomoże Ci się wybić jako ekspert i celebryta, co spowoduje, że dostaniesz więcej dobrych zleceń.

Więcej informacji w samym nagraniu.

Komentarze