8 PORAD JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES00:14:07

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6 

Każdy z nas zastanawia się jak osiągnąć sukces w biznesie, inwestowaniu czy życiu osobistym. Wielu ludzi myśli co może zrobić w tym temacie. I wbrew pozorom to nie takie oczywiste. Poniżej znajdziesz 8 praktycznych porad jak odnieść sukces.

1. Magiczny trick większość z was szuka szybkiego rozwiązania, magicznego triku, który zmieni ich rzeczywistość. Tymczasem czas jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem. Jeśli dziś z czego zrezygnujesz jutro możesz zarabiać dużo pieniędzy, osiągnąć sukces i mieć wspaniałe życie.

2. 1% - nie musisz od razu dokonać rewolucji w swoim życiu, aby zmienić rzeczywistość. Wystarczą drobne zmiany każdego dnia. Staraj się codziennie wykonywać 1 mały krok, który będzie procentował w przyszłości. Ta mała zmiana spowoduje ogromne zmiany.

3. Konsekwencja i oczekiwania nie można od tak zmienić rzeczywistości. Osiąganie sukcesu to proces. Tak samo jak zakładanie firmy czy prowadzenie biznesu. Musisz być cierpliwy i konsekwentny. Wielu ludzi, dużo bardziej utalentowanych, przegra z Tobą bo nie wytrwają w swoich postanowieniach.

4. Błędy są naturalną częścią gry. Każdemu się zdarzają. Ważne, aby po wpadkach nigdy się nie poddawać. Czasem lepiej zrobić jeden krok w tył, aby zrobić 2 naprzód.

5. Mentor znajdź ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć cel.

6. Trudność tam, gdzie większość ludzi się poddaje i widzi ścianę, zauważ dla siebie szansę. Większość ludzi nie wierzyła, że można zbudować samolot, a tymbardziej postawić stopę na księżycu.

7. Opinie innych ludzi nie przejmuj się opiniami innych ludzi. One Ci nie pomogą. Musisz przżyć życie po swojemu.

8. Zasada 20/80 wykorzystuj zasadę pareto na swoją korzyść. Nie wszystko co robisz przynosi efekty. Skup się na tym co przynosi efekty.

To najlepsze porady dla osób, które myślą jak osiągnąć sukces. Po więcej zapraszam do wideo.

Komentarze