Dlaczego Nie Masz Wyników?00:11:32

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Zastanawiasz się dlaczego oglądasz materiały na YT i nie masz wyników? Dlaczego ciągle stoisz w miejscu? Odpowiedź znajdziesz w tym filmie...
Wyzwanie 21-dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Zapraszam na bezpłatny webinar Jak zbudować wirtualne nieruchomości, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:
https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/webinar-wn/webinar/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6


Spis treści:

1. Moje rady są uniwersalne.

Innej rady udzielę komuś, kto pracuje na etacie, a innej przedsiębiorcy. W weekend byłem na imprezie, gdzie poznałem faceta, który myśli o własnym biznesie. Mówił, że chce wystartować, ale brakuje mu gotówki, aby postawić garaże. Powiedziałem mu, że jedyne, czego potrzebuje to odwaga. Ale zupełnie innej rady udzieliłem facetowi, który robi ze mną interesy. Gdyż iż poziom rozwoju jest zupełnie inny. Musisz oglądać filmy i szukać w nich tego, co może pomóc tobie.

2. Uczysz się za mało.

W ciągu tego miesiąca przeczytałem 6 książek i przerobiłem 2 kursy. A ile Ty czasu poświęciłeś, na zdobycie wiedzy? Dziś dostęp do wiedzy jest mega powszedni. Dlaczego tak mało osób się uczy?

Pacjentów można podzielić na 3 grupy: pierwsi mają gdzieś swoją chorobę. Drudzy stosują się do zaleceń lekarza. Trzeci wiedzą wszystko na temat choroby. Do której grupy należysz?

3. Nie działasz.

Gdy byłem dzieckiem grałem codziennie 8h w piłkę. Do tego dochodziły treningi w klubie. Byłem w tym dobry. Jednak nigdy nie nauczyłbym się grać, oglądając mecze. Musisz wyjść na boisko. Mnóstwo czasu poświęcam na naukę, ale 8 razy więcej na pracę i doskonalenie umiejętności.

Komentarze