GŁUPIE PRZEKONANIA W BIZNESIE00:08:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6 

W tym nagraniu poruszymy głupie przekonania w biznesie. Masz firmę, albo chcesz ją założyć? Interesujesz się samorozwojem, zarabianiem pieniędzy? To posłuchaj.

1. Pozytywne myślenie - może być wręcz szkodliwe. Dużo początkujących ludzi ma nienaturalny optymizm. Tymczasem 95% firm bankrutuje w 5 lat.

2. Musisz mieć pieniądze - nie musisz mieć dużych pieniędzy na start, aby osiągnąć sukces. W Pl i na świecie wystarczy mieć pomysł, aby zrobić biznes. Poza tym musisz być przedsiębiorczy.

3. Skromność - Polacy uwielbiają skromnych ludzi. I nie musisz być skromny, aby zrobić biznes. To może być wręcz szkodliwe jak chcesz zarabiać pieniądze. W naszej akademii bogactwa i biznesu pokazują, że skromność jest dobra jeśli jesteś mnichem.

4. Potrzebujesz kilku lat - to nie prawda. Pieniądze i ich zarabianie nie wiele ma wspólnego z logiką. To dobre dla osób, których przekonania są ograniczone.

5. Klient nasz pan - bzdura! To chyba największe i najgłupsze przekonanie. Klient nie zawsze ma rację. Często w ogóle nie ma racji.

6. Wykształcenie - nie potrzebujesz go, gdy chcesz robić biznes i zarabiać pieniądze. Inwestowanie i zarabianie nie ma nic wspólnego z wykształceniem. Wielu znanych ludzi nie skończyło uczelni wyższych.

Komentarze