Jak Najszybciej Zarobić 5 tys/m - Startując Od Zera?00:09:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6 

W tym wideo pokażę Ci jak zacząć zarabiać zaczynając od zera. Przedstawię Ci moje sposoby, które wykorzystałbym dziś startując od zera.

1. Zasada złotego handlu to prosta zasada, która pozwala zarabiać dużo pieniędzy bez wkładu własnego i ryzyka. Polega ona na tym, że łączysz ze sobą dwie strony transakcji, które normalnie nie mogłyby się połączyć np. architekta w USA i polskiego stolarza. Jako pośrednik zarabiasz na tym najwięcej.

2. Produkowanie wartości ludzie płacą za wartość, którą otrzymają. Znajdź rynek, który jest dochodowy, na którym możesz zarobić i zacznij dzielić się wiedzą. Najpierw za darmo, a potem odpłatnie. Część ludzi bez problemu zapłaci Ci za rozwiązanie swojego problemu. To prosty sposób na biznes.

3. Znajdź pracę brzmi głupio, ale tak nie jest. Jako pracownik etatowy możesz zgromadzić gotówkę i wypracować zdolność kredytową. Taka zdolność pomoże CI kupić mieszkanie pod wynajem lub na flipa. Pracownik etatowy ma łatwiej niż przedsiębiorca.

4. Flipowanie przedmiotów zamiast kupować mieszkanie pod flipa możesz flipować np.stare meble lub samochody. Zysk z takich flipów pozwoli Ci zgromadzić kapitał na biznes.

5. Zbuduj biznes z niską bariera wejścia. Możesz zostać freelancerem, albo specjalizować się w usługach. To nie wymaga dużych nakładów finansowych, a pomoże Ci zrealizować plany.

6. Znajdź wspólnika lub inwestora na rynku jest mnóstwo ludzi z kapitałem. Jedni mają kapitał, a inni pomysł. Musisz znaleźć kogoś kto pożyczy Ci pieniądze lub wyłoży na twój pomysł

Komentarze