Jak zarobić 100 tyś w 6 miesięcy00:16:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Jak zarobić 100 tysięcy w 6 miesięcy? W tym nagraniu zobaczysz 6 sposobów.
Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Wyzwanie 21-dni: https://kolodziejconsulting.pl/pro/consulting/zaczynajmy/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Zapraszam na bezpłatny webinar Jak zbudować wirtualne nieruchomości, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:
https://www.adriankolodziej.pl/jak-zbudowa-wirtualne-nieruchomosci/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Spis treści:

6 cyfr w 6 miesięcy.

1. Musisz się poświęcić nie można osiągnąć sukces w żadnej dziedzinie, bez poświęceń. Tego się po prostu nie da zrobić. Nie bądź naiwny. Większość miliarderów pomimo ogromnych pieniędzy pracuje dużo i ciężko.

2. Sukces pozostawia wskazówki większość ludzi nie szuka ekspertów i nie chce im płacić. Próbując samemu osiągnąć wynik. Najszybszą drogą do osiągnięcia sukcesu jest wynajęcie innej osoby, aby pokazała Ci, jak to robi. Rzeczywisty koszt jest znacznie mniejszy, niż myślisz.

Nie rozumiem ludzi, którzy inwestują na giełdzie, bez posiadania wiedzy i strategii.

To ile ludzie płacą za swoją edukację pokazuje, jak bardzo poważnie podchodzą do biznesu. Skoro nie możesz innym zapłacić za wiedzę to czemu, ktoś miałby płacić Tobie?

3. Inżynieria wsteczna określ jak ma wyglądać Twój biznes. Ile dni w tygodniu i ile godzin zamierzasz pracować. Policz wszystko, policz wydatki, podatki itd. Następnie zastanów się ilu musisz mieć klientów. Następnie możesz dobrać cenę. Wychodzę z założenia, że Twoim celem jest szukanie najwyższej możliwej wartości, za najwyższą cenę.

4. Jakie pragnienia mają ludzie? Nie da się wywołać pragnień, które nie istnieją. Szukanie pomysłu na biznes jest głupotą. Musisz odkryć, jakie ludzie mają pragnienia, a następnie przenieść je na produkt.

5. Oferta oferta to nie magiczne słowa, a umiejętność zrozumenia ludzi i umiejętność przeniesienia ich pragnień na produkt. Demonstracja tego, jak produkt zaspokoi pragnienia ludzi. Pomyśl za co ludzie są skłonni zapłacić każdą cenę? Za jaki efekt?

6. Lejek sprzedażowy możesz sprzedawać piramidą w górę lub w dół. Jednak musisz mieć pomysł, jak to zrobisz. Bez lejka twoje efekty będą marne.

Komentarze