7 latek adoptował kotka z taką samą wadą genetyczną jak on00:02:37

zwiń opis video pokaż opis video
Każdy człowiek rodzi się zupełnie wyjątkowy. Niestety, żyjemy w świecie, w którym zamiast być akceptowani ze względów na swoje różnice, czasami jesteśmy wytykani, wyśmiewani i izolowani. Nasza wyjątkowość jest wyśmiewana do tego stopnia, że czujemy się smutni, źli i odrzuceni a chcemy być jedynie normalni jak wszyscy inni. Ten mały chłopiec jest wyjątkową osobą i znalazł przyjaciela, który jest właściwie taki jak on. Cóż, prawie.

Christina Humphreys przeglądała swoją grupę dla mam dzieci z wadą rozszczepu wargi i natknęła się na coś, co zaciekawiło ją i zatrzymała się na dłużej. Widzisz, syn Christiny, Madden, nie tylko ma rozszczep wargi ale również ma heterochromie, czyli stan, w którym oczy osoby są w dwóch zupełnie różnych kolorach.

Podczas przeglądania wspominaje grupy, Kristina znalazła zdjęcie kota, które zostało zrobione przez grupę ratowników która uratowała tego bezdomnego kotka. Kot ten miał również heterochromie, oraz co ciekawe rozszczep wargi. Madden i kot pod względem swojej unikalności byli do siebie bardzo podobni. Kristina wierzyła, że to przeznaczenie i musi zrobić wszystko aby ten właśnie kot zamieszkał razem z nimi. Niestety, oni mieszkali w Oklahomie, a kot był w Minnesocie. Na szczęście, grupa przyjaciół Christiny, gdy usłyszała o niezwykłym kociaku postanowili pomóc i sfinansowali wycieczkę, aby mogła pojechać po kota, który miał być przyszłym przyjacielem Maddena.

Madden bardzo się ucieszył i postanowił nadać imię swojemu nowemu najlepszemu przyjacielowi, Moon, Teraz obaj mogą wspólnie stawić czoła światu pełnemu dręczycieli. Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że ten Kotek jest teraz bardzo kochany i z pewnością miał być częścią wspólnej podróży chłopaka w dorosłość. Christina ma nadzieję, że Moon może nauczyć chłopaka pewnych rzeczy o byciu wyjątkowym. Oraz pomoże dzieciom zrozumieć, że bycie oryginalnym i wyjątkowym jest niesamowitą i magiczną rzeczą.

Każdy potrzebuje przyjaciela i każdy musi czuć się zrozumiany. Dzięki tej historii, może wyciągnięcie wnioski, że nie należy być niemiłym dla innych niezależnie od ich wyglądu. A jeśli ktoś zachowuje się jak baran i jest wredny to odpłać mu dobrocią, i pamiętaj że najbardziej niekochani ludzi najmocniej potrzebują miłości.

Zasubskrybuj kanał: https://bit.ly/2klgNlk

Zobacz także inne moje odcinki:
Dwóch wędrowców wyłowiło z rzeki butelkę z listem wołającym o pomoc - https://youtu.be/uUOTwvXQFOQ
Panna młoda odkryła, że narzeczony ją zdradza, ale z zemstą poczekała do ślubu! - https://youtu.be/VQSkZWf_dOc
Klacz Jenny samotnie spaceruje ulicami Frankfurtu - https://youtu.be/sbviN97IVLg
4-latek o wyglądzie starca - https://youtu.be/UuzWVKJEjN8
Loubie - pies uwielbiający przytulać przechodniów - https://youtu.be/LlpXJuJBN3g
10 najbardziej unikatowych restauracji i kawiarni na świecie - https://youtu.be/lKt8gk0AzFs

#niewatpliwieciekawe #kot #heterochromia #CudaŚwiata #iekawostkiZeŚwiata #niesamowitefakty #internetowePerełki2019 #Top10filmikówWszechczasów #NajpopularniejszeFilmyNaYoutube

Materiały użyte do tworzenia historii pochodzą z serwisu https://www.pexels.com/

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/wideo zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: niewatpliwieciekawe@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Ciekawostki i zestawienia o zwierzętach


Komentarze