MIKROMUSIC - Tak mi się nie chce (Mikromusic w Starym Maneżu - Official Live Video)00:04:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Mikromusic
Singiel zapowiadający kolejną koncertową płytę zespołu pod tytułem Mikromusic w Starym Maneżu.
Premiera całego albumu juz 30 kwietnia!


Pomysł na nagranie płyty Mikromusic w Starym Maneżu padł spontanicznie kilka dni przed rzeczonym wydarzeniem. Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce. Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność. Zaczęliśmy szukać ekipy filmowej przez Facebooka, zgłosił się do nas Darek Feluś, który miał już nawet kupiony bilet na nasz koncert. W dwa dni zorganizował grupę znajomych filmowców. Nie było nawet czasu na rozpisanie dokładnego scenariusza dla nich. Wszystko działo się na wariackich papierach. Tydzień po nagraniu Darek wyjechał na pół roku do Anglii i dopiero po powrocie odezwał się z wiadomością, że zmontował nasz koncert. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca.
I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery. Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową, która utrwaliła nasz najbardziej intensywny czas, płytę która zamyka rozdział płyty Tak mi się nie chce, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnego krążka.
Bierzcie i korzystajcie z tego materiału. Niech przyniesie ukojenie i przeniesie na chwilę do niesamowitej przeszłości. Płyta zostaje wydana tylko w formie cyfrowej. Gdy wrócimy do świata analogowego, doczekamy się też wersji fizycznej.

Wokal: Natalia Grosiak
Gitara: Dawid Korbaczyński
Piano: Robert Jarmużek
Gitara Basowa: Robert Szydło
Gitara i wokal: Adam Lepka
Perkusja: Łukasz Sobolak

Scena: Krzysztof Kielak
Światło: Gwidon Wydrzyński
Dźwięk : Piotr Pluta

Producent: Dawid Korbaczyński
Nagranie: Piotr Pluta
Mix i Mastering : Robert Szydło

Film: Dariusz Feluś

Wydawnictwo i produkcja Mikro Mangement

Komentarze