SPACER PO BESKIDZIE NISKIM00:12:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Pomóż nam zebrać 100 tyś subskrypcji klikając tutaj: http://bit.ly/2CtXGL1
Nasza książka Wielki Wóz jest już w sprzedaży na https://podrozovanie.pl/ksiazka/
Zostań Patronem PodróżoVania: https://patronite.pl/podrozovanie
Kubki emaliowane, magnesy i gadżety do kupienia w naszym sklepie https://sklep.podrozovanie.pl

Co roku z naszymi przyjaciółmi jeszcze z liceum jeździliśmy na majówkę. Niestety w tym roku z powodu korona wirusa nie udało nam się wyjechać w pierwszy weekend majowy, ale na szczęście udało się w ostatni! Na tegoroczną spóźnioną majówkę pojechaliśmy w Beskid Niski.
Po wspólnie spędzonym weekendzie nasza ekipa wróciła do dużych miast i swoich obowiązków, a my pojechaliśmy w okolice Gorlic na kilka dni relaksu w naturze. Zatrzymaliśmy się na parkingu znalezionym na aplikacji Park4Night w miejscowości Szymbark koło Gorlic. Parking jest zaraz obok pięknego zameczku oraz terenów zielonych. Łukasz został w vanie i pracował, a Kasia poszła na wędrówkę pieszą przez las.

Montaż: Aleksander Suszyński

Nasz sprzęt:
Panasonic LUMIX DMC-G80: http://bit.ly/32ByD5n
Canon G5X: http://bit.ly/32CNs7C
Dron: http://bit.ly/3ajuZ2O
Mikrofon kierunkowy RODE: http://bit.ly/2T8hT2y
Mikrofon krawatowy RODE: http://bit.ly/32Aj4uK
Projektor wifi BenQ: https://bit.ly/2JfknGy

PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia na emigracji w UK zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim nieustannie po Europie. Van stał się ich jedynym domem! Od początku przygody przejechali już ponad 50 tys. kilometrów, odwiedzili 29 państw i poznali setki ludzi. Dzięki regularnie dodawanym vlogom z podróży (dwa razy w tygodniu - środa i niedziela) zarazili sporą grupę Polaków van lifem.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

Komentarze