za co kochamy Porto ?00:22:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Dołącz do Podróżovania, subskrybuj: http://bit.ly/2CtXGL1
Napisaliśmy książkę o naszych pierwszych miesiącach życia w vanie, podróży po Europie, w tym Skandynawii, Bałkanach, ciepłym południu. Nasze pierwsze obawy, pierwsze przygody i dużo radości :D Więcej tutaj: https://podrozovanie.pl/ksiazka/

Miasto Porto skradło nam serca już wiele lat temu. Tym razem wracamy do niego naszym campervanem. Na miejscu spotykaliśmy się z ekipą, która wystąpiła u nas w odcinku van tour - @FantasticMr.Van https://youtu.be/moY2KKN8tLE i spędziliśmy niezapomniane chwile, w tym magicznym miejscu! Zwiedzanie Porto najlepiej jest robić powoli. To miasto ma wiele zakamarków i pięknych ulic, na których co jakiś czas widać zakochane pary i koty . Zapraszamy Was teraz na Porto naszymi oczami. Pokażemy Wam miejscówki, które znamy od 7 lat i kilka nowych ;) Niektóre bardziej znane, inne mniej tak jak stara dzielnica rybacka Foz Velha . No cóż, to będzie piękny odcinek, dlatego usiądźcie wygodnie i zakosztujcie jak smakuje Porto (i porto ;)

P.S. Porto to drugie co do wielkości miasto w Portugalii, klimat Krakowa, studenckiego Krakowa ;)

Pomóż rozwijać kanał, możesz zostać Patronem i postawić wirtualne piwko, czy kawkę: http://bit.ly/wsparcieVL
Czujesz pokusę czegoś kupienia? Zapraszamy do sklepiku PodróżoVania Kubki emaliowane, książki, magnesy i van lifeove gadżety https://sklep.podrozovanie.pl

Za kilka tygodni pojawi się książka, a raczej Poradnik o podróżach samochodowych i van life, która jest owocem współpracy i połączenia doświadczenia ekipy Busem przez świat i PodróżoVanie. Wbijaj na listę przedsprzedaży https://podrozovanie.pl/poradnik/ (będzie zniżka dla osób zapisanych ;)

Nasz sprzęt:
Panasonic LUMIX DMC-G80: http://bit.ly/32ByD5n
Canon G5X: http://bit.ly/32CNs7C
Dron: http://bit.ly/3ajuZ2O
Mikrofon kierunkowy RODE: http://bit.ly/2T8hT2y
Mikrofon krawatowy RODE: http://bit.ly/32Aj4uK
Projektor wifi BenQ: https://bit.ly/2JfknGy

PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia w Londynie zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim cały czas po Europie. Van stał się ich jedynym domem Od początku przygody przejechali już ponad 60 tys. kilometrów, odwiedzili 29 państw i poznali setki wspaniałych ludzi.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

Za kilka tygodni pojawi się książka, a raczej Poradnik o podróżach samochodowych i van life, która jest owocem współpracy i połączenia doświadczenia ekipy Busem przez świat i PodróżoVanie. Wbijaj na listę przedsprzedaży https://podrozovanie.pl/poradnik/ (będzie zniżka dla osób zapisanych ;)

Popularne odcinki:
Jak wygląda nasz CamperVan? https://youtu.be/4U09AsTOel8
10 Sposobów na tanie życie w vanie https://youtu.be/_C_SZH16eUc
Spalone hamulce w Alpach https://youtu.be/mdE50iGSu54
Lista odcinków z BUDOWY VANA http://bit.ly/2JM40Ek
Skąd mamy pieniądze? https://youtu.be/vszjiubkLpY
Odcienk z Medjugorje https://youtu.be/deRHnOOCI9E
więcej

Komentarze