Życiówka Leszcz 60cm, Krąp i ładny Jaź na feeder - wędkarstwo00:45:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
3 dniowe wędkarstwo nad rzeką Wisłok na wysokości rezerwatu Lisia Góra - Rzeszów. Łowię z chłopakami na drgającą szczytówkę w nocy, a w dzień spinning z kajaka. Na filmie zobaczycie 3 środki pływające i mało popularną w Polsce metodę łowienia na spinning z kajaka, Podczas zasiadki udało mi się złowić mnóstwo pięknych ryb takich jak jazie, leszcze, krąpie i karpie. Wszystkie brania były na pellet truskawkowy 12mm firmy Gut-Mix oraz kulki proteinowe 8 mm o smaku śliwki z alkoholem.

Spinning z kajaka oglądacie dzięki firmie System-K:
http://system-k.pl/

Miejscówka na której łowiliśmy znajduje się tutaj:
https://goo.gl/maps/F7KYr


Znajdziesz mnie na:

Facebook:
http://www.facebook.com/wedkowanie

Google +:
https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Twitter:
https://twitter.com/#!/grafik2d

Instagram:
http://instagram.com/wedkowanie

Pinterest
http://pinterest.com/wedkowanie

Youtube:
http://www.youtube.com/wedkowanie

strona www
http://www.wedkarstwo.lucio.pl

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnym. Od 2010 roku zrzesza w serwisie Youtube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r.- nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim Youtube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo nocą


więcej

Komentarze