ZACZYNAMY NOWĄ PODRÓŻ OD WIZYTY NA TERMACH 00:22:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Interesuje Cię życie w vanie, podróże i van life? Odwiedź koniecznie: https://bit.ly/wiedzaVL
Dołącz do NAS i SUBSKRYBUJ KANAŁ https://bit.ly/34lEAFn
Oglądaj też na Instagramie gdzie codziennie dodajemy relacje i filmy @podrozovanie

Co w dzisiejszym odcinku?
Zaczynamy nową podróż, a tym samym nowy sezon vlogów! Panie i Panowie, jedziemy do Turcji!
Po pożegnaniu przez rodzinę, ruszyliśmy w kierunku Słowacji. Tam w Koszycach spaliśmy na dziko w parku na wzgórzu nad miastem. Na drugi dzień wjechaliśmy na Węgry.
Pierwszy dłuższy postój to gorące źródła na Węgrzech w miejscowości Miszkolc, gdzie spotkaliśmy się z przyjaciółmi z Mazur.
Termy Miszkolc są w skałach pod ziemią. Znajduje się tam szereg tuneli i basenów z ciepłą wodą, a w sezonie letnim jeszcze dochodzą do tego atrakcje na otwartym powietrzu. Nam się tam bardzo podobało, cena była niska, a woda ciepła. O to nam chodziło :)
Później pojechaliśmy sprawdzić jak wyglądają gorące źródła w Rumunii. Ale o tym czy nam przypadły do gustu dowiecie się już z odcinka.

Czy wiesz, że napisaliśmy i wydaliśmy samodzielnie książkę o naszych pierwszych miesiącach życia w vanie! Nazywa się Wielki wóz i jest to opowieść o marzeniach i nakazie do wymarszu, który usłyszeliśmy ponad trzy lata temu. Opisujemy w niej nasze początki van life - przygotowania do życia w vanie, budowę kampera oraz pierwsze pół roku podróży po Europie. Więcej tutaj: https://podrozovanie.pl/ksiazka/

Nasza druga książka została wydana przez ekipę Busem Przez Świat, która zaprosiła nas do współtworzenia bestsellerowego Poradnika podróży samochodowych i van lifeu. Książka już sprzedała się w ponad 6000 egzemplarzach i zebrała masę pozytywnych opinii. Jest to kompedium wiedzy o podróżach w vanie, samochodzie czy innym środku transportu. Dowiesz się więcej gdy odwiedzisz nasz sklep internetowy, w którym oprócz książek czekają fajne gadżety dla podróżników http://sklep.podrozovanie.pl/

PodróżoVanie przez
PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia w Londynie zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Przez trzy lata podróżovani nim po Eurpie odwiedzając 32 kraje. W 2021 roku wybudowali nowego campervana na bazie Fiata Ducato. Pokazali jak przerobić busa na kampera w serii filmików z budowy, a obecnie dzielą się swoim życiem w vanie i podróżami w coniedzielnych vlogach.
Oglądaj nowe vlogi w każdą niedzielę rano.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: https://bit.ly/3jNETkz* * * *
KONTAKT: poczta@podrozovanie.pl

Komentarze