Daj mi 90 dni - a podwoję Dochody Twojej firmy.00:11:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
W tym nagraniu zobaczysz jak podwoić dochody w 90 dni. Poznasz 5 prostych metod, które uczynią Cię bogatszym. Sprawdź!
Wyzwanie 21-dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Zapraszam na bezpłatny webinar Jak zbudować wirtualne nieruchomości, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:
https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/webinar-wn/webinar/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Spis treści:

W 90 dni podwoję Twoje zyski.

1. Wydawaj więcej na marketing.

Ludzie traktuję reklamę jako koszt. Dla mnie reklama jest inwestycją. Ludzie kupują od osób, które znają. Jesteśmy taka zaprogramowanii, aby ufać ludziom, których znamy. Wydawanie większej ilości pieniędzy na marketing może być najlepszym pomysłem na rozwój firmy. Większość firm ma zbyt małe cele i boi się wydawać pieniądze na marketing. Wydałem kilka milionów złotych na marketing i nie żałuję, ani grosza.

2. Za mała presja.

Jak ludzie przychodzą na siłownię to zbyt słabo trenują. Mało kto zaharowuje się za mocno. Większość ludzi leci w kulki. Tak samo jest w biznesie. Masz za małą presję. Niech Twój cel finansowy jest 2 razy większy niż teraz. Następnie pomyśl, co musisz zrobić, aby go osiągnąć. Presja Tworzy pomysły. Przesuwa granice znacznie dalej. Presja zmusza do szybszej i lepszej pracy.

3. Pakujesz się w za duże koszty stałe.

Staraj się unikać umów, które każą Ci płacić duży abonament, co miesiąc bez możliwości zrezygnowania np. bierzesz na kredyt telefon lub samochód, a jesteś na początku swojej drogi. Z drugiej strony nie bój się zwiększyć kosztów, jeśli będzie duża nagroda.

4. Zrozum swojego klienta.

Sara Blakely zbudowała międzynarodową firmę mają 5000 dolarów na start. Radzi przedsiębiorcą, aby słuchać, co mówią potencjalni klienci, oraz jak się zachowują. Wykorzystaj te informacje, aby tworzyć lepsze komunikaty marketingowe, które sugerują Twoje rozwiązanie jako najlepsze.

5. Skup się na 1-3 produktów.

W przeciętnym warzywniaku jest 58 tysięcy produktów. Klienci nie przychodzą po 58 tysięcy produktów. Na początku skup się na tych najlepszych produktach. Dopracuj ich do perfekcji.

Komentarze