5 Sposobów Na Rozwój Małej Firmy - Adrian Kołodziej00:09:35

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Jak rozwinąć firmę? Oto 5 sposobów, które pomogą początkującym przedsiębiorcom rozwinąć ich biznesy.

1. Outsourcing chcesz rozwinąć firmę? Musisz zacząć dzielić się zyskiem i delegować zadania. Większość firm w tym kraju nie zatrudnia innych ludzi. Nie zrobisz biznesu jeśli nie będziesz dzielić się dochodem. Musisz uwolnić swój czas przez outsourcing.

2. Skup się na pozyskiwaniu nowych klientów jeśli masz rachunki do zapłaty i chcesz utrzymać firmę potrzebujesz cash-flow. Potrzebujesz przepływu pieniędzy przez firmę. Nie uzyskasz cashflow jeśli nie masz systemu pozyskiwania klientów. To jest czynność numer jeden jaką musisz zdobyć.

3. Skupiaj uwagę i nie bój się hejterów jeśli jesteś płomieniem świeci wszystkie ćmy polecą do Ciebie. Nie bój się tego. Niech żaden krytykant nie odbierze Ci Twoich marzeń. Nie bój się tego, że Cię krytykują.

4. Znajdź swoje USP znajdź powód dla którego klienci mają od Ciebie kupić. Twoja propozycja sprzedażowa (unikalna propozycja sprzedażowa) musi sprawić, że klienci będą chcieli od Ciebie kupić. To bardzo ważne. Jeśli nie masz takiego powodu, zginiesz.

5. Deadliny

Stosuj w swojej firmie deadliny. Musisz je stosować w stosunku do pracowników jak i do siebie. Określ kiedy masz zamiar zakończyć projekt. Inaczej wszystko będzie się przesuwało w czasie. Musi być presja na wynik przy zachowaniu jakości. Ludzie nie pracują tak jakby mogli jeśli nie mają nad sobą deadlinu.
więcej

Komentarze