Dlaczego Bogaci Mają Szczęście, a Biedni Pecha?00:06:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego bogaci zarabiają coraz więcej, a biedni coraz mniej, ten materiał jest dla Ciebie!

Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Wyzwanie 21 dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Reklama na Facebooku :https://kolodziejconsulting.pl/pro/facebook-ads-szkolenie/facebook-ads-szkolenie/
Mój blog: https://adriankolodziej.pl/blog/

Spis treści:

Dlaczego jesteś biedny i nie masz kasy?

1. Sprzeżenie zwrotne zjawisko w psychologii. Jeśli jakiś zawodnik wygrywa zawody przybywa mu kibiców np. Adam Małysz skakał wiele lat, ale miał tylko kilku kibiców. Zaczął wygrywać, przybywało mu kibiców. Im więcej wygrywał, tym miał ich więcej. Gdy jakiś kraj wygrywa wojnę, automatycznie ma więcej sojuszników.

Jak działa sprzężenie zwrotne? Jeśli usłyszysz w dzieciństwie, że tacy, jak Ty nie osiągną sukcesu, automatycznie zaczynasz o tym myśleć. Gdy pojawi się niepowodzenie, wracasz do tych słów. Spirala się nakręca. Masz coraz więcej niepowodzeń. Buduje się przekonanie. Nic nie osiągasz.

Ludzie bogaci często mają przekonanie, że wszystko im sprzyja. Każdy drobny sukces odbierają jako potwierdzenie tej tezy. Automatycznie zarabiają więcej, gruntują się w przekonaniu i są coraz bogatsi.

2. Żyjesz w przeszłości lub przyszłości jeśli zaczynasz żyć tym, co Ci się nie udało stajesz się więźniem przeszłości. Zobacz ile ludzi żyje w przeszłości. Próbowałem i mi się nie udało. Problem przeszłości jest taki, że jej nie zmienisz. Inni z kolei żyją przyszłością. Mają pożądany obraz siebie i aktualny. Ten pożądany się różni, więc są nieszczęśliwi. Wizualizacje nie działają, gdy nie żyjesz w przyszłości. Wyznacz cel, zobacz jak ma wyglądać wynik, ale żyj w teraźniejszości.

Żeby przerwać sprzężenie zwrotne musisz: działać, obserwować wyniki, zmieniać działanie i w ten sposób osiągasz wyniki. To spowoduje, że zmieniasz sprzężenie zwrotne na pozytywne i masz coraz więcej wyników. Jednak musisz żyć tu i teraz.

3. Twój mózg nie odróżnia tego, co prawdziwe od wyobraźni żyją w przeszłości rodzisz w ciele negatywne emocje. Przywolujesz negatywne obrazy. Mózg nie odróżnia tego, co było od tego, co jest.

Nie ważne kim jesteś, a w to co wierzysz. Prawda nie ma znaczenia. Musisz wierzyć, że zostałeś powołany do czegoś wielkiego. Pracować nad tym, a w końcu to stanie się prawdą.

4. Nie rozumiesz swojej mrocznej natury.

Komentarze