Jak Przyciągnąć Pieniądze #9 wypróbowanych metod!00:15:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Czujesz, że zarabiasz za mało? Oto jak przyciągać pieniądze
Zapisz się na Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening?cfid23

Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Moje produkty: https://www.adriankolodziej.pl/produkty-2/

Spis treści:

1. Ludzie wierzę, że potrzeba 50 lat, żeby się wzbogacić. To nie jest prawda. Do miliona doszedłem w rok. Wszyscy milionerzy z którymi rozmawiałem mówią, że szybko zarabiania pieniędzy zależy od wiedzy. Ona jest czynnikiem, który potęguje zmiany. Masz swój plan, egzekwujego go, ale to wiedza jest potęgą w tym równaniu.

2. Są dwa elementy, które nas ograniczają: wielkość rynku i wydolność systemu sprzedaży. System musi sprzedawać. I musisz skupiać się na wąskim gardle. Stale je poszerzać. Wielkość rynków również może stanowić problem. Gdy osiągniesz maksimum na rynku wtedy możesz atakować poboczne (jak Amazon).

3. Twój biznes musi zarabiać kiedy Cię nie ma jeśli nie osiągniesz tego pułapu, będzie Ci ciężko osiągnąć skalę. Proces musi być wykonywany przez innych ludzi lub maszyny. Samo skalowanie musi nastąpić bez konieczności angażowanie większej ilości czasu.

4. Im jesteś bogatszy, tym więcej powinny zarabiać inwestycje, a mniej Twoja praca.

5. Żeby być bogaty musisz być lepszy niż 99% rynku. Wykorzystuj szanse i podejmuj ryzyku.

6. Im bardziej jesteś zdesperowany, tym trudniej przyciągać pieniądze (jak z kobietami). Zdystanuj się. Planuj budżet, oszczędzaj i podejmuj mądrzejsze decyzje.

7. Przestań robić sobie projekcje a co jeśli?. Większość scenariuszy się nie wydarzy. Skup się w 100% na tym, co jest. Im szybciej popełnisz błąd, tym szybciej się czegoś nauczysz.

8. Zidentyfikuj działania o najwyższym ROI i przestań robić to, co ma niskie ROI. Twoje aktualne najwyższe ROI nie musi być tym samym w przyszłości. Dziś np. robienie produktów da Ci najwyższe ROI. W przyszłości rekrutowanie innych osób do firmy.

9. Jest jedna magiczna umiejętność, która daje pieniądze to sprzedaż. Naucz się rozumieć i przekonywać ludzi. Wykorzystaj system linii procestej.

Komentarze