Chcesz mieć pieniądze? Lepiej tego nie rób00:18:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Materiał nagrałem dla osób, które chcą zarabiać dużo.
Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Moje produkty: https://www.adriankolodziej.pl/produkty-2/

Podsumowanie:

1. Zrezygnuj ze spotkań ze znajomymi. Najlepiej wyprowadź się do miasta, gdzie nikogo nie znasz, nie masz dostępu do rodziny i pracuj. Chyba, że masz przyjaciół którzy osiągnęli wiele. Jednak mając takich ludzi w otoczeniu zauważysz, że oni nie są non stop dostępni. Przyjaciele nie są najważniejsi. Większość ludzi zostaje w jednym miejscu przez przyjaciół.

2. Przestań dążyć do kupowania drogich rzeczy. Jak kupisz te wszystkie drogie rzeczy naraz się okażę, że nie jesteś lepszy. To nic nie zmienia. Rolex to zegarek, a lamborghini to samochód. Kolejna kanapa nie sprawi, że będziesz szczęśliwszy. Kupując rzeczy, których nie lubisz będziesz musiał wykonywać pracę, której nie lubisz.

Wykonaj ćwiczenie: wyprowadź się do pustego mieszkania. Zabierz niezbędne rzeczy i żyj na jak najniższym poziomie. Pozbądź się wszystkich drogich rzeczy, a zobaczysz, że będziesz 10x szczęśliwszy.

Staraj się spędzić przynajmniej 1-2 lat na minimalistycznym życiu.

3. Przestań dyskutować z ludźmi w social mediach i przestań ich używać. Po co Ci to jest? Ludzie zawsze zachowywali się jak kretyni. Nie ma sensu z nimi dyskutować. Pewne rzeczy są poza Twoją kontrolą np. to że ludzie chodzą w maskach. Kontroluj co możesz. Jak będziesz bogaty możesz postawić sobie duży dom, z dużym ogrodę, wyjechać za granicę. Nie musisz żyć w danym kraju. Całą energię skieruj w innym kierunku.

4. Wyeliminuj rzeczy, które Cię hamują. Masz problem z grami? Pozbądź się kabla z telewizora, wywal konsolę. Masz problem z alkoholem? Nie trzymaj go w domu.

Komentarze