Thanatomorphose/Tanatomorfoza (2012) napisy PL01:35:55

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NesuwahLunastar
Film nie należy do mnie. Wykonałam jedynie tłumaczenie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. O ile takie filmy mogą sie podobać XD
Fabuła: Piękna młoda kobieta (Kayden Rose) nieszczęśliwa swoim życiem, tkwiąca w toksycznym związku, budzi się z dziwnymi zmianami na skórze przypominającymi siniaki. Początkowo lekceważy to, lecz w miarę upływających dni, oraz pogarszającego się stanu depresji, w której tkwi młoda Laura, niepokojące zmiany zaczynają się coraz bardziej rozprzestrzeniać. Dziewczyna zbyt późno uświadamia sobie, że jej ciało zaczyna gnić. Film jest mroczną, miejscami przyprawiającą o nudności, metaforą rozkładu naszej psychiki, która towarzyszy depresji. Podobnie jak w przypadkach prawdziwej depresji, nie ważne jak bardzo ciało młodej rzeźbiarki czernieje, psuje się i rozpada, wciąż próbuje ona żyć, jakby nic się nie działo, co w końcu doprowadza do jej nieuniknionego końca. Słowo Thanatomorphose jest właśnie francuskim, wywodzącym się z Greki, terminem, oznaczającym widoczne gołym okiem przejawy rozkładu martwego organizmu.
więcej

Komentarze