Thanatomorphose/Tanatomorfoza (2012) napisy PL01:35:55

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NesuwahLunastar
Film nie należy do mnie. Wykonałam jedynie tłumaczenie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. O ile takie filmy mogą sie podobać XD
Fabuła: Piękna młoda kobieta (Kayden Rose) nieszczęśliwa swoim życiem, tkwiąca w toksycznym związku, budzi się z dziwnymi zmianami na skórze przypominającymi siniaki. Początkowo lekceważy to, lecz w miarę upływających dni, oraz pogarszającego się stanu depresji, w której tkwi młoda Laura, niepokojące zmiany zaczynają się coraz bardziej rozprzestrzeniać. Dziewczyna zbyt późno uświadamia sobie, że jej ciało zaczyna gnić. Film jest mroczną, miejscami przyprawiającą o nudności, metaforą rozkładu naszej psychiki, która towarzyszy depresji. Podobnie jak w przypadkach prawdziwej depresji, nie ważne jak bardzo ciało młodej rzeźbiarki czernieje, psuje się i rozpada, wciąż próbuje ona żyć, jakby nic się nie działo, co w końcu doprowadza do jej nieuniknionego końca. Słowo Thanatomorphose jest właśnie francuskim, wywodzącym się z Greki, terminem, oznaczającym widoczne gołym okiem przejawy rozkładu martwego organizmu.

Komentarze