PROJEKT MONARCH - MKULTRA / Kontrola Umysłu - Dokument (Napisy PL) 202100:42:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ZA_KURTYNA
PROJEKT MONARCH - MKULTRA / Kontrola Umysłu - Dokument (Napisy PL) 2021

Pośród subtelnego, mózgowego obejścia naiwnej ludności, za pośrednictwem mnóstwa zmanipulowanych mediów, leży jedno z najbardziej diabolicznych okrucieństw popełnionych na części rasy ludzkiej; forma systematycznej kontroli umysłu, która od prawie pięćdziesięciu lat przenika każdy aspekt społeczeństwa.

Aby obiektywnie stwierdzić, co następuje, konieczne może być ponowne zbadanie przyjętych z góry ideologii odnoszących się do dualistycznej natury ludzkości.

Rozwiązanie filozoficznego pytania, czy jesteśmy z natury dobrzy, czy z natury źli, jest równoznaczne z kształtowaniem naszego postrzegania rzeczywistości; w szczególności zmienna duchowa w równaniu życia.

Ta ekspozycja jest poparta odtajnionymi dokumentami rządu USA, osobami wcześniej związanymi ze społecznościami wywiadowczymi USA, pismami historycznymi, badaczami posiadającymi wiedzę na temat kontroli umysłu, publikacjami lekarzy zajmujących się zdrowiem psychicznym oraz wywiadami przeprowadzonymi od osób, które przeżyły nieświadomie poddane bardzo złożonej formie opartej na traumie. kontrola umysłu znana jako programowanie MONARCH.

Film ukazuje długą ale konsekwentną drogę do zniewolenia jednostki, jak i całych społeczeństw w zupełnie nowy i nikczemny sposób. Wymienia krok po kroku jakie kraje, instytucje oraz osoby przyczyniły się do rozwoju technik kontroli aż do dnia dzisiejszego. Ukazuje, jak na przestrzeni niecałego wieku techniki kontroli rozwinęły się do niebywałych rezultatów, o których my, zwykli zjadacze chleba nie mamy zielonego pojęcia. Przedstawione doświadczenia, jak i odtajnione dokumenty, dosadnie obrazują omawiany temat, jak i uzmysławiają realność niebezpieczeństw jakie owe techniki prezentują.

Komentarze