OKONIE - SPINNING WŚRÓD ŚMIECI VOL. 2300:11:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dbaits123
Kolejny film na moim kanale @DBaits Wędkarstwo . Wybrałem się z Kubą na moją kochaną rzekę Strug w Rzeszowie. Większość zbiorników znowu pokryło się lodem. Na szczęście Strug jeszcze nie złapał. Nastawiliśmy się na Okonie. Ja na boczny trok. Moja ulubiona metoda na Okonie. Kuba tradycyjnie na główkę Jigową. Zaczęliśmy koło mostu na Osiedlu biała ul. Kwiatkowskiego. Brania były cały czas. Co chwilkę coś się działo. Bardzo delikatne brania drobnych okoni. Lato się skończyło, trawy opadły i to co mnie uderzyło to masa pozostawionych śmieci przez wędkarzy i nie tylko. Apeluje w filmie do wszystkich aby zabierali ze sobą śmieci a w miejscach często przez siebie uczęszczanych aby zabierać ze sobą śmieci. Jak by każdy wędkarz poświęcił 10 minut z każdego wyjazdu na zebranie śmieci z miejscówki nasze otoczenie nad wodą wyglądało by zupełnie inaczej.
Potem postanowiliśmy pojechać jeszcze pod drugi most tym razem na osiedlu Biała. Szukaliśmy dużych okoni. Niestety dalej sama drobnica i znowu masa śmieci. Strug powoli się odradza. Może jeszcze kiedyś będą w nim pływały jak dawniej potężne garbusy :) W końcu mam z niego moją życiówkę :)


Jeżeli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię abym mógł się rozwijać zapraszam cię do mojego sklepu wędkarskiego. Nie chcę od ciebie za darmo pieniędzy. Chce pracować i uczciwie zarabiać. A filmy. Filmy robię z przyjemnością. Więc jeśli chcesz mnie wesprzeć zrób zakupy u mnie w sklepie. Za zarobione pieniądze będę się rozwijał a ty za rozsądne pieniądze będziesz miał sprzęt, przynęty itd. Asortyment który i tak kupujesz :) Więc kup go u mnie i wesprzyj mnie z rozsądny sposób :)

Sklep Wędkarski - https://dbaits.pl/
Produkty mojej marki DBaits - https://dbaits.pl/kategoria/dbaits/
Ranczo Rykowisko - https://dbaits.pl/ranczo-rykowisko/
Jestem tu :
Facebook - https://www.facebook.com/dbbaitss
Instagram - www.instagram.com/dawid_www.dbaits.pl
Strona Internetowa - https://dbaits.pl/

Komentarze